Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hoznak létre olyan...

Miért hoznak létre olyan vírusokat mint a Covid, amelyben benne van az az óriási veszély, hogy hogyha elszabadul, akkor egy szempillantás alatt biológiai fegyverré váli, és világméretű járványt okoz?

Figyelt kérdés

Miért hoznak létre embereket pusztító vírust?

Milyen céllal kísérleteznek ilyesmivel?



2021. aug. 10. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért, amit említesz: biológiai fegyver, a fegyverkezésnek, hadiiparnak ez is része.
2021. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Céljuk van vele. Hosszú távú tervek, ami nem az emberiséget szolgálja. Itt több van a háttérben, mint amit feltételezünk. Szépen behálózzák általa az emberiséget.
2021. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na várjatok, akkor lényegében az történt másfél éve, hogy a hadiipar megbízásából éppen egy embereket pusztító, biológiai fegyvernek alkalmas koronavírust hoztak létre, ami ismeretlen gigszer folytán kiszabadult, és pár hónap alatt világjárványt okozott. Ezt a kis gigszert pedig úgy igyekeznek orvosolni, hogy mindenkibe vakcinát akarnak nyomni, lehetőleg minél többet, hogy megálljon a járvány, ugye?


Vagyis először fejlesztenek egy tömegpusztító fegyvert, utána meg ellene egy vakcinával meg akarják menteni mindenki életét??


Csak nekem ordít a hatalmas logikai bukfenc?

2021. aug. 10. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy akarjak orvosolni a bajt!

Gondold végig!

Mik azok az ágazatok amik legjobban dübörögnek??

Hadipar es gyógyszeripar!


Sok minden all a háttérben. Sejtesek vannak min van jelenleg a hangsúly, de több dolgot is meg tudnak most ebbol valósítani. A kerdes, hogy mi az elsődleges céljuk!


Itt az egyik cel, hogy egy végeláthatatlan oltási program kialakuljon! A diktatorunk vajon miert akar idehaza vakcinagyarat? Netán tud valamit, hogy az oltásokkal uj vilag kezdődik a gyógyszeriparnak? A valaszt tudod ez kinek a zsebet tomi.

Cel lehet, mint biológiai fegyver a túlnépesedés megfékezésére, ne legy naiv, tudjak, hogy az oltás sokakat eltesz láb alol! Ez a cel!

Valamint, ha igen is mögé akarsz latni a dolgoknak es utana olvasol a vilaggazdagi fórumnak, Klaus Schwabnak es utana nezel miket akar elerni es miken munkálkodik, nyilvánosan bevallja, akkor a transzhumanizmus nem is lesz olyan hihetelen mesebe való jovőkep számodra sem es rájössz,hogy milyen veszélyes a háttérhatalom! Hidd el, zsarnokok es gonoszok mindig is voltak a Földön! Most is vannak es nem az emberiségert van az oltás! Ez egy teszt! A vilag legnagyobb emberkiserlete. Lehetsz szkeptikus. Nevethetsz. Elítélheted, aki ezt vallja!

Legy nyitott mindkét oldalra es figyelj minden apro jelre. 2010ben mar baromfiakon tesztelték a nanoreszecskeket. Akkor kit érdekelt?! Minden az orrunk elott zajlik, csak nem Figyelünk fel a jelekre!

2021. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Viccelsz?

Teljesen nyilvánvaló, hogy akik biológiai fegyvereket gyártottak ellenünk, és be is dobták a mesterségesen előállított koronavírusukat közénk, azok nem fejleszthettek olyan vakcinát, ami megvédi az életünket.

Hogyan, először tömegpusztítás, utána életmentés???

Van, aki ezt még beveszi?

2021. aug. 10. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Én egy szóval sem mondtam,hogy a vakcina amit kihoztak az életmentésre szolgál! Ezzel kezdem a kommentem! Nem az életmentés a cel! Hangsúlyozom!


Ezzel nem a gyógyítás a cel. Mint irtam, egyik cel a népirtás! A kötelező oltás jo ürügy! A gyógyszeripar le van szerződve velük!


Irtam, hogy orbánunk gyárat akar létesíteni idehaza. Azzal sem a nép megmentse lesz a cel! Az egesz biznisz es biznisz!

Felsoroltam a leendő tervek között, hogy a háttérhatalom drasztikus dolgokat véghez akar vinni. Azzal SEM az életmentés a cel.


Nem tudom nem tudsz e értelmezni vagy nem jon at a mondanivaló lenyege?!

Fuss neki meg egyszer!

2021. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Te nem fogtad, amit én írtam. Teljesen világos, hogy semmit sem akarnak orvosolni (irónia volt), ha már egyszer biológiai tömegpusztító fegyvert dobtak be közénk.

Nyugi, ugyanazt látjuk.

2021. aug. 10. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Dancso az Illuminati. Youtubon is fent van.
2021. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat akkor, ha én értettem félre!
2021. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!