Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszióból kijönni, de hogyan?

Depresszióból kijönni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Orvos nélkül. Egyedül.
máj. 5. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg írnál magadról és a problémáidról...
máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Kiemelnem a mozgast. Akarmilyen nehez nekiindulni, probalj kimozdulni legalabb egy setara, foleg jo idoben. Nekem a depresszio melyen segitett, ha kimentem futni - ez kb 10 perc szanalmas kocogast jelentett, de valoban jobban ereztem magam utana. Nyilvan nem tudtam tul gyakran ravenni magam igy se, de erdemes, ha neked sikerul.


A masik a kapcsolatok. Te is azt irod, h egyedul. Ez az egyik legg_cibb hazugsag, amit a depresszio mondogat neked, h egyedul vagy senki nem erti miben vagy, es senkid nincs. Ezt a hangot kell valahogy lehalkitani, es megprobalni kapcsolodni, akihez lehet. Talan csak egy ember van az eletedben,akivel ezt meg tudod oaztani, de az boven eleg. Es terapiat is mindenkepp javaslok, a pszichologus nem orvos. Es van az a szintje ennek a betegsegnek, amikor az orvos aem ordogtol valo es a gyogyszer is szukseges atmenetileg.


Jobbulast Neked!

máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lefogytam, szoktam éhes lenni, de enni keveset tudok és nem is biztos, hogy akkor, amikor éhes vagy. de alapjaiban véve nem igazán kívánok semmit. Az állapotom miatt a munkám minősége leromlott, emiatt csesztetnek még pluszban, normálisan hozzám szólni nem tudnak hónapok óta.

Kb három éve folyamatos lejtmenet az életem, a munkámról beszélek, a körülmények folyamatosan romlanak, létszámhiány miatt rengeteg munka, egyre nagyobb elvárások, az emberek egyre türelmetlenebbek, mind a munkatársak, mind azok, akikért dolgozom. Otthagyni nem hagyhatom ott, mert nincs a környéken munkahely. "Egészséges" emberek miatt nem szeretnék a pszichiátriára járni, főleg, hogy a hiányzást sem tolerálják. Ne gyertek nekem azzal, hogy táppénz meg hasonlók..., a mai valóság nem ez.

máj. 5. 11:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Meghalni nem szeretnék, de előbb utóbb megbetegedhetek, ha nem változik semmi.
máj. 5. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Pszichologushoz miert nem mesz?
máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Munkahelyi problémákkal mit kezd?
máj. 5. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Depressziot irtal a kerdesben.
máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Munkahelyi probléma döntött depresszióba, a túlterheltség, az örökös elégedetlenség, a konfliktusok.

Én nem bírom a feszültséget és három éve szinte csak ezzel szembesülök.


Kiből kiből más-más váltja ki a depressziót

máj. 5. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Na hat akkor pl azon tudsz dolgozni pszichoval, h miert ragadsz bele egy sz_r munkaba, vagy azon h legyen onbizalmad kiallni magadert es valtani, ha kell, es a kiegesen mert ez annak tunik. Persze attol meg lehet, hcmar depresszio is. Mittudomen, ezek csak tippek, nem ismerlek.
máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha kiállok magamért vissza fordítják rám, mint írtam nincs munkahely a környéken, főleg nem egy három évvel nyugdíj előtt álló embernek.
máj. 5. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!