Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ma azt mondta a testvérem,...

Ma azt mondta a testvérem, hogy gyűlöl engem?Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kiskorunkban nagyon jó testvérek voltunk a húgommal, de amióta az anya itthagyott minket, azóta megromlott a kapcsolatunk.Ennek már vagy 6 éve.Mára már gyakorlatilag nem telik el úgy nap, hogy ne veszekednénk, még úgy is, hogy alig látjuk egymást, mert ő suliba van én meg dolgozok.A mai vita is átlagosnak indult, de amit a fejemhez vágott az nagyon fáj még most is. A vita abból indult, hogy tegnap itt volt a barátja és megkért arra, hogy vigyem haza a baratját, mert lerobbant az autója.Én mondtam neki, hogy ez most nem fog menni, mert előtte 2 napig 12 órába dolgoztam és hulla fáradt voltam+ment volna busza is a gyereknek.Erre ő annyira berágott, hogy ma olyanokat mondott nekem, hogy egy nyomorék, antiszociális idióta vagyok és hogy mennyire gyűlöl engem.Korábban is mondott már nekem hasonlókat kb. minden nap, de az hogy gyűlöl....Őszinte leszek bent a szobámban el is sírtam magam, mert nagyon rosszul esett.Azt mondják, hogy amikor az ember indulatos, akkor őszinte.Remélem, hogy csak a harag beszélt belőle, bár nem úgy tűnik, hogy megbánta volna, mert azóta is csak cseszeget.A veszekedések 90%át ő kezdi és még a barátnőinek is azt szokta mondani, hogy egy lúzer, nyomorék vagyok.Fáj, mert én szeretem őt, de ahogy látom ő engem nem.
2023. aug. 31. 14:00
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Egy fontos dolgot kihagytam.Holnap lesz a születésnapja és szívem szerint még annyit se mondanék neki ezek után, hogy boldog születésnapot!!De nem akarom megbántani, bár megérdemelné.
2023. aug. 31. 14:04
 2/33 anonim válasza:
31%
Légy te az okosabb és ne menj bele a veszekedésbe szerintem köszöntsd fel holnap lépj tiszta lapra
2023. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
Én elköltöznék onnan! Még, hogy felköszönteni, mégis minek? Az ilyennel meg kell szakítani a kapcsolatot.
2023. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%

Nem kötelességed az ő (vagy barátja) igényeit kielégíteni.

A "Légy te az okosabb" az remek ötlet ha nem akarsz változtatni semmin.

Ideje lenne meghúzni a határaidat és betartattni vele őket.

2023. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Lehet indulatba jött mert kétségbe volt esve, de megkérhetne mást is, valamit tehetne.
2023. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

"A veszekedések 90%át ő kezdi és még a barátnőinek is azt szokta mondani, hogy egy lúzer, nyomorék vagyok.”


5. Válaszoló!


Nyilván mindig indulatosan, és mindig kétségbe van esve. 😆

2023. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%

Mondj annyit, hogy isten éltessen, azzal kész.

Kölyök még, de annyira nem, hogy ilyen irreális elvárás miatt hisztizzen.

Kiből áll még a családotok? Vele/ velük milyen?

2023. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom ideges volt.
2023. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

"Nyilván mindig indulatosan, és mindig kétségbe van esve."


Én a "gyűlöl engem" mondatra reagáltam, a mi a kérdés része volt, hogy indulatból mondta.

2023. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy az ő pasija, nem a te dolgod fuvarozni az életképtelen kis herét. ha nem tetszik neki, vigye haza ő biciklivel, ne mást ugráltasson
2023. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!