Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tiltanak engem a szüleim...

Miért tiltanak engem a szüleim mindentől?

Figyelt kérdés
Nem engedik, hogy elmenjek a mamámhoz, nem engedik, hogy elmenjek sétálni. Azt se hagyják, hogy Facebookozzak, mondjuk nem vagyok oda érte, de néha jó ránézni unalmamban. Múltkor elvoltunk boltban, és akartam venni egy Bombát, erre nem vették meg nekem, mert hogy nem tesz velem jót... Életemben ha 5x ittam energiaitalt, de nem hiszem, hogy bajom lenne attól, ha néha-néha megiszom... Alkoholt egyáltalán nem ihatok, mert hogy alkoholista leszek akkor. Nem engednek semmit. Chipset se vehetek, mondván, hogy szemetet tömök magamba. Pasimtól eltiltottak. Rokonomtól eltiltottak. Persze ha dolgoznak, csak azért is ellátogatok a mamámhoz, aki megért engem. Ad egy kis költőpénzt, meg ha már ennyi hülye ,,szabály" van, már csak azért is megszegem őket. Szóval van, hogy alkoholt veszek valakitől, hadd csináljam már azt, amit akarok... Emiatt a sok tiltás miatt 2x is öngyilkosságot kíséreltem meg, pszichiáterem és a pszichológusom nem tud hatni a szüleimre. Szerintetek mit csináljak? Teljesen le vagyok korlátozva... 17L
2018. okt. 27. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
"akartam venni egy Bombát, erre nem vették meg nekem" Lefőtt a kávé!
2018. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Mérgező környezet. Nem tudom, hogy állsz a tanulással, de ha végeztél munka, munkásszálló.
2018. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudok dolgozni. Munka alól fel vagyok mentve, nem dolgozhatok.
2018. okt. 27. 14:03
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Engem is mentsen már fel valaki munka alól! XD
2018. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Na jó...munka alól fel vagyok mentve...ez kész🤣🤣🤣
2018. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Ugyan miért vagy felmentve?
2018. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mentális beteg vagyok...
2018. okt. 27. 23:29
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen családdal Nem csoda h mentális beteg vagy. A legtöbb mentális betegséget a család okozza.
2018. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Akkor nem gondolod hogy ezért korlátoznak? Beszélj velük nyíltan nem hisztizve megsértődve és valami kompromisszumra biztosan juttok együtt ami nekik is elfogadható.
2018. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy nagyon rossz. De rengeteg mentális beteg dolgozik. Küzdj, tanulj, dolgozz, juss be egy koliba födulira, és ritkân járj haza.
2018. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!