Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13 éves lány vagyok és a...

Hahano005 kérdése:

13 éves lány vagyok és a szüleim tiltanak mindentől. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
14 éves leszek Novemberben, ami azt illeti hogy csak akkor engedik meg hogy barátom legyen. Ők tudják hogy ki tetszik nekem de nem engedik meg hogy találkozhassak vele pedig tudják hogy okos és a legjobb suliba jár, de hiába. Megkérdeztem már egyszer őket és mind a ketten bele egyeztek hogy eljöhet a fiú aki tetszik, de ma ismét rá kérdeztem és "nem"-et mondtak. Mert hogy 13 évesen inkább tanuljak ne pedig fiúzzak, 4-es 5-ös tanuló vagyok nincs probléma velem nem járok el bulizni se a városban egyedül járkálni. De ők tiltanak mindentől, mit csináljak? Baromira tetszik a fiú és nyáron lenne rá alkalom hogy találkozunk. Szerintetek? Bemenjek a városba busszal és majd azt mondjam nekik hogy át mentem egy barátnőmhöz és este jövök haza? Ők pedig elmennek dolgozni úgy is és akkor nem lesz nekik feltűnő annyira. Hazudjak vagy inkább hagyjam az egészet? A fiú ki tetszik 16 éves..
2016. ápr. 30. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Ne aggódj, én 18 éves leszek 2 hónap múlva, és mostanában érzem azt, hogy nagyjából már mindent engednek, de még most sem 100%-os. :)
2016. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
hát nem csodálom ha a fiú már 16. éretlen vagy hozzá képest
2016. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. Miért is lennék éretlen hozzá képest?!
2016. ápr. 30. 18:46
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Mert 13 éves, általános iskolás kislány vagy.
2016. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Elég éretlen lehetsz ha azt hiszed h a fiú akar tőled valamit a lábadközén kívül
2016. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, nem olyan a srác ezt már tisztáztuk is egyszer. Ő még nem szeretné elsiettetni és én sem.
2016. ápr. 30. 22:26
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Hát valahol megértem őket, mert a 13 és a 16 viszonylag nagy különbség ilyenkor. Ez még messze nem a "mindentől tiltanak kategória".


Amúgy értelek, én is voltam 13 éves lány és nekem is nagyon tetszett valaki, amiből aztán nem lett semmi, de még így is szép emlék. :) Szerintem ne hazudj. Nincs semmi értelme annak, hogy összejöttök és novemberig bujkáltok, mert nincs annyi hazugság a világon, hogy fél évig fenn tudj tartani titokban egy kapcsolatot.

2016. máj. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Egy 16 évesnek nagy segg, meg nagy csöcsök kellenek, nem egy 13 éves kislány. Kinek vonzó egy még kamasznak se mondható kislány? :(
2016. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
max akkor ha a srác sem az a tipikus népszerű gazdag gyerek akkor lehet esélye :DD ha csak nem a kérdező úgy néz ki mint egy 20 éves és érett, bár ezzel a kérdéssel minden csak nem érett ahogy leírta. tehát.
2016. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
13 èvesen mèg Snoopy ès Pluto legyen, aki tetszik. Szerinted egy 16 èves fiú mègis mit szeretne egy 13 èves lánytól? Segítek, nem a kezedet akarja fogni.
2016. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!