Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kedvelem apám barátnőjét,...

Nem kedvelem apám barátnőjét, miért erőlteti akkor, hogy jöjjön velünk, találkozzunk stb?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak, apukámnak van most egy friss kapcsolata.

A nőtől rosszul vagyok… Okoskodik állandóan, beleszól mindenbe, a velem kapcsolatos dolgokba, amikhez köze sincs. Mit vesz nekem apa, hová visz, mit enged meg, bezzeg az ő idejébe… És nem érti, hogy nem Karen, senkit nem érdekel, téged hogy neveltek fel.

Apának panaszkodtam már, beszéltünk is erről, mondta, hogy beszél a barátnőjével is, de aztán mindig a kerülést választja. Karácsonykor baja volt azzal, miket kapok, mondta apa, hogy ne legyen baj, az egyik ajándék lesz csak a fa alatt, a többit a kocsiban hagyja és ha hoz haza, kivesszük azokat.


Most lesz a szülinapom, apával hagyomány, hogy akkor elutazunk valahová pár napra. Most vinnünk kell a nőt is és ehhez semmi kedvem, mert állandó a feszültség úgy, meg a felkérdezések ok nélkül. Mondtam ezt neki, mondta, hogy nem lesz baj, legalább kicsit jobban megismerjük egymást a nővel, higgyem el, hogy jó lesz. De nekem így ehhez semmi kedvem, pedig imádom a szülihetet minden évben, de nem így… Ezt is mondtam neki, annyi volt a válasz, hogy akkor majd lehet, máskor elmegyünk valahová ketten, meglátjuk. De miért nem lehet megmondani a nőnek, hogy ez a program velem lesz, ő meg nem jöhet, mert idegesítő?


ápr. 19. 20:58
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
17%

Pontosan, csatlakozom a 38-ashoz. Annyira lehet érezni. Főleg, hogy a mondata végén cinikusan röhög, mint aki győzött.


Kibújt a szög a zsákból, hogy ő csak hatalmi harcot vívott a nővel az apja kegyeiért. Ki akarta túrni.


De annyira gyerek még, hogy nem érzi, hogy ez nem a vége. Az apja hintázik, próbál ide is-oda is adni, de ha egyszer megunja, Hisztike ki lesz p@csázva, legkésőbb 18 éves korában.


Ahhoz, hogy kibújjon Hisztike igazi énje, az kellett, hogy ne "bocsánat, hogy élek" stílusban beszéljen vele valaki, hanem végre egyszer úgy, ahogy egy 16 éves elkényeztetett, neveletlen kölyökkel mindig is kellett volna.

Helyre kell tenni az agyát. Mondjuk ez az apja dolga lenne, de az élet úgyis megtanítja majd, ha az apja nem.

ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Szerintem bújj vissza az ágyba még aludni kicsit, mert ennyi hülyeséget írogatni korán reggel fárasztó lehet.
ápr. 20. 08:50
 43/54 anonim ***** válasza:
79%

Könyörgöm kerdező, ne vedd a lapot, ne hagyd hogy az a provokatív troll hergeljen, aki pl a 41 es választ is írta! Minden kerdes alá beír ilyen provokatív rosszindulatú megjegyzeseket, hogy vita legyen, szadisztikus elme!

Az az öröme, ha latja, hogy számba veszed, ne meg etesd a trollt, fel nem tudom fogni miert nem tiltjak az ilyent az oldalról!

ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
5%

Tipikus kamasz, most jön a visszabeszélés.


Na de én gyerekkel nem vitázok, én KÖZÖLTEM veled dolgokat, ha már egyszer kérdést tettél fel, hogy ne legyél tévedésben.

ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Nem olvasgattam a többi kérdést, nem tudtam, de így minden érthető! :D
ápr. 20. 08:54
 46/54 anonim ***** válasza:
12%

43-as, én még csak most láttam meg a gyereknek a kérdését, amúgy az Állatok rovatban szoktam olvasgatni, de ezek szerint akkor többen is vagyunk (szerencsére), akiknek nem tetszik a kamaszok önteltsége.


Én biztos, hogy nem troll vagyok, mert komolyan írtam, amit írtam, ez a valós véleményem.

Kamasz, tehát mindenen fel fog háborodni, ezen is.

ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
86%

Örülök, hogy éthető, mindig azoknak ír akik legjobban szenvednek, es azokba rúgni próbál, diszkreditálja az érzéseiket, hogy nincs jogod így úgy érezni, ő jól odabalogol neked, hogy te hogy kéne érezz, provokatív füstölgő, fogtalan szeszkazán, aki valahol egy fáskamrából írogat, poloskás matracról.

Figyelj, jól írtál amit írtál apádnak, ez nem ultimatum, hanem jogosan megfogalmaztad , hogy hogyan kepzeled a szulninapod, azok utan, hogy a nő nyíltan megenged maganak dolgokat, puffog stb es nem is szégyelli!

Te miert kene szégyelld, hogy ezt nem akarod tűrni ?

ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
83%
Latom írogat is magának, a 46 os valaszban, ugyancsak ő ír, hogy egyetért a sajat írásaival! 🤣🤣🤣istenem mennyi agyhalott van!
ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
5%
Látom, más 16 évesek is támogatják sorstársukat.
ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
71%
Én csak arra lennék kíváncsi hogy vajon komolyan gondolja e ezt a sok hülyeséget amit leír.:')
ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!