Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem kedvelem apám barátnőjét,...

Nem kedvelem apám barátnőjét, miért erőlteti akkor, hogy jöjjön velünk, találkozzunk stb?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak, apukámnak van most egy friss kapcsolata.

A nőtől rosszul vagyok… Okoskodik állandóan, beleszól mindenbe, a velem kapcsolatos dolgokba, amikhez köze sincs. Mit vesz nekem apa, hová visz, mit enged meg, bezzeg az ő idejébe… És nem érti, hogy nem Karen, senkit nem érdekel, téged hogy neveltek fel.

Apának panaszkodtam már, beszéltünk is erről, mondta, hogy beszél a barátnőjével is, de aztán mindig a kerülést választja. Karácsonykor baja volt azzal, miket kapok, mondta apa, hogy ne legyen baj, az egyik ajándék lesz csak a fa alatt, a többit a kocsiban hagyja és ha hoz haza, kivesszük azokat.


Most lesz a szülinapom, apával hagyomány, hogy akkor elutazunk valahová pár napra. Most vinnünk kell a nőt is és ehhez semmi kedvem, mert állandó a feszültség úgy, meg a felkérdezések ok nélkül. Mondtam ezt neki, mondta, hogy nem lesz baj, legalább kicsit jobban megismerjük egymást a nővel, higgyem el, hogy jó lesz. De nekem így ehhez semmi kedvem, pedig imádom a szülihetet minden évben, de nem így… Ezt is mondtam neki, annyi volt a válasz, hogy akkor majd lehet, máskor elmegyünk valahová ketten, meglátjuk. De miért nem lehet megmondani a nőnek, hogy ez a program velem lesz, ő meg nem jöhet, mert idegesítő?


ápr. 19. 20:58
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
23%

A barátnője most már hozzá tartozik.

Szeretné, hogy megismerjétek egymást.


Apád és az anyád két szuverén személyiség.


Nem tőled váltak el, hanem egymástól.


Érthető a dilemmád, a lelki traumád, de kénytelen vagy a helyzethez alkalmazkodni.


Ha nem akarsz vele találkozni, 100% jogod van hozzá. Apádnak úgy kell szerveznie a közös programotokat.

ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Nem most váltak el, anya már újra is házasodott, apának is több kapcsolata volt azóta. Szóval ez nem zavar, nem is érdekel, jobban is jártam így én is. De egyik barátnője se szólt be eddig azért, mert épp eljött értem kocsival, nem volt téma, hogy mit vesz nekem a saját pénzéből, vagy mit enged meg, hová mehetek.
ápr. 19. 21:14
 3/54 anonim ***** válasza:
20%

ÉN hagynám apámat ha boldog a növel,nem furnám a kapcsolatukat.

Ha neked pofáz egyik füleden be a másikon ki. Bólógatás és úgy vdinálod ahohy neked jo

ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
A kapcsolatuk nem érdekel, meg a nő sem érdekelne, ha békén hagyna.
ápr. 19. 21:18
 5/54 anonim ***** válasza:
16%
Akkor meg egyik füleden be a másikon ki amit mond
ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
94%
Ha a nő nem hajlandó a jó kapcsolatra vagy épp a semlegesre akkor a kérdező nem tehet semmit. Jobban mondva add, amit próbál is, hogy ha találkoznak az apjával akkor azt kettesben tegyék. Úgysem minden nap vannak együtt, szerintem ennyit megtehetné a gyerekéért. Persze értem én, hogy azt akarja hogy jóban legyenek, de ha az egyik fél nem hajlandó akkor nem lehet mit tenni. Ezt apádnak kéne kezelni, és helyre tenni. De ha annyira erőlteti hogy együtt legyetek hármasban ,akkor ha beszől a nő, akkor védd meg magad úgy hogy ne legyen tiszteletlen , de legyen határozott.
ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy nehéz kérdés. Most őszintén, te mit szólnál, ha lenne egy párod, férjed és az apád ugyanezt a kérdést írná ki róla, hogy nem szimpi valamiért, minek erölteted, hogy vele is találkoznia kelljen?
ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Semmit.


1. Nem jönnék össze olyannal, aki idióta és nem érti meg, hogy amiért neki van véleménye valamiről, azt nem kell másokra is erőltetni.

2. Nem akarnám, hogy bárki olyannal töltse az idejét, akit nem kedvel.

ápr. 19. 21:33
 9/54 anonim ***** válasza:
23%
Bármi lehet ami miatt majd a párod nem lesz szimpatikus apádnak, remélem meg fogod érteni hogy nem viheted magaddal családi eseményekre.
ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
A szülinapi utam nem családi esemény.
ápr. 19. 21:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!