Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket hogyan és mivel...

Titeket hogyan és mivel vertek a szüleitek? Hogyan sikerült ezt kiheverni és maradt e azota valami lelki dolog vissza belőle?

Figyelt kérdés
Engem rendszeresen szijjal vagy falkanállal...

jan. 26. 05:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Pofon, fakanál, poroló nyele, nadrágszíj, fenekelés kézzel, egyszer rúgás is volt, sötét vécében kellett ülnünk büntetésből.
jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
És nyilván félelmet ültetett belém, főleg apám iránt, aki ritkábban vert, de az jobban fájt, mert nagyon erős volt. Egy pofonja is medvelegyintés szerű. Többször volt hogy eleredt az orrom vére. Általában anyukám volt otthon velünk, sokan voltunk testvérek. Előfordult, hogy mikor apám este hazajött, akkor anyám “árulkodott”, és akkor kaptunk apámtól. Anyám ezt később nagyon megbánta.
jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Több féle módon lehet hiszen fizikai mellett ott a lelki bántalmazás..nálunk inkább ezutobbi volt de volt fizikai is de leginkább azt testvérem csinálta egy balhé következtében! :( hozzá teszem nem sokkal jobb ma se a helyzet csak épp fizikai nincs.
febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim válasza:
32%

Ritkán kaptam, de ha igen, annak meg volt az oka.

Anyám osztot, olyan pofonokat, majd leesett a fejem.

Megérdemeltem 100% -ig.

Mégis felnőttem. Nincs semmi bajom, de akkor sem volt!

febr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!