Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg anyám,...

Miért nem érti meg anyám, hogy az ilyen húzásai miatt nem mondok el neki semmilyen személyes dolgot?

Figyelt kérdés

26/f vagyok ès már egy jó ideje átgondolom, hogy mit is mondok el anyámnak. Régebben, ha elmondtam neki, hogy elkezdtem randizni egy lánnyal, akkor egy hét múlva már azzal jöttek a rokonok, hogy mikor lesz az esküvő. Vagy ha tényleg össze jöttem valakivel, akkor meg állandóan jött a kritikáival. Aztán meg, ha szét mentünk, akkor jött az önelégült megjegyzèsével, hogy én megmondtam, de te soha nem hallgatsz anyádra csak mész a fejed után. Nagyritkán tényleg voltak dolgok amikbe igaza volt, de engem az zavar, hogy neki tetszik, hogy ezt hozzá tudja vágni a fejemhez. Ès nem érti meg, hogy basszus mindenki hoz néha rossz döntést az életébe, de én mindig próbálok ezekhez úgy hozzáállni, hogy igyekszem tanulni belőle.

Mostanában meg anyàm azzal zaklat, hogy miért nem mondok el neki soha semmit, ès elmondtam már neki, hogy mégis miért ès egyszerűen nem veszi èszre, hogy ez milyen mérgező a részéről. Ilyenkor az a válasza, hogy olyan vagyok mint az ápam, akinek nem lehet soha semmit mondani, mert egyből megsértődik.



2023. febr. 11. 12:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Semmit nem tudsz tenni.

Én az "én csak jót akarok" elől elköltöztem az ország másik végébe.

2023. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Értem anyu, hibás apám, hibás vagyok én, még jó, hogy te ilyen kis tökéletes vagy... Jajjj, hát te meg mindenen megsértődsz? Olyan vagy mint anyád. :)
2023. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy önbizalomhiányos görény, aki attól érzi magát értékesnek, hogy lehúzhat másokat.
2023. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Semmi nem jó neki és nem is lesz.
2023. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha gondja van apáddal, akkor nyugodtan kezdd el cinkelni, hogy anyu, de hát te is rosszul választottál, miért nem azzal foglalkozol?
2023. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Én 1200 km-re költöztem az ilyen "jóakaró" rokonoktól :D
2023. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
A férjem anyja ugyanez. Aztán a férjem odáig jutott, hogy engem már be se mutatott neki. Az esküvőkor habzott is az anyja szája, hogy de ő engem nem is ismer. Mondta neki a férjem, hogy jaaa, nem véletlenül. De hiába magyarázza neki, miért védi tőle a magánéletét, nem és nem fogja fel, csak sír, hogy de ő mindig mindent megtett a fiáért, és ő mindig csak jót akar, és neki mennyire mindig igaza van (nem). Nem is jött el az esküvőre, sőt, meg akarta fúrni. Azóta se találkoztam vele, és az unokáit se ismeri. Többször többféleképpen ajánlotta fel neki a férjem azt a lehetőséget, hogy bemutatna neki minket, nem élt vele. Meg van sértve. Oké. Nem én veszítek többet ezzel....
2023. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Mazipa válasza:
92%

Hetes,de irigyellek! Nalunk szerencsere a ferjem az en oldalamon all,de anyos is Helen van az eletunkben. Pedig nem bannam,ha jol megsertodnek,es tobbe nem kene latnom. Mar az is elege lenne,ha csak egy even egyszer kellene latnom.

Az en anyosom eljott az eskuvonkre.. feher ruhaban...

2023. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Anyádnak igaza van. Egy normális ember nem cserélgeti a párját állandóan. Csodálkozol, hogy ilyenek után csak kritizálni tud?
2023. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

9!


Hol cserélgeti állandóan? Nincs igaza. Olyan nyomorult vagy, mint ő.

2023. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!