Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha nagyon nem...

Mit tegyek, ha nagyon nem bírom anyám barátnőjét, de folyton itt van?

Figyelt kérdés

Akármilyen összejövetelt rendezünk, folyton idetolja az okoskodó képét, és engem nagyon idegesít.

16\L


2022. márc. 20. 18:25
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Hogyan érvényesüljek, ha anyám engem kussoltad ilyenkor, de amúgy szeretjük egymást?
2022. márc. 20. 22:08
 22/31 anonim ***** válasza:
93%
Ott azonnal konfrontálódjál anyáddal (=vedd fel a harcot, kérd ki magadnak). Lássa, hogy ezt te nem hagyod. De nem sértődötten, nyafogó kislány módjára, hanem öntudatosan, határozottan, gúnyosan. pl "Hát sajnálom, hogy Micike néninek a rövid szoknya tetszik, nekem bizony a hosszú áll jó, ezért azt is fogom hordani." Higgy (ugye ezt így kell leírni?) önmagadban, ne hagyd, hogy elbizonytalanítsanak. A saját ügyeidben te vagy illetékes. Esetleg te is adhatsz jószándékúnak feltüntetett kéretlen tanácsot a nőnek, ezt párszor megcsinálod, és le fog szokni a piszkálásodról.
2022. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
87%
Szereted téged de kussoltat... Jól hangzik.
2022. márc. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
70%

"Bakker, ez a saját házam, azt csinálok, amit akarok……. HAGYJUK MÁR!!!"


Ok. Akkor ha most besetalok hozzád és lélek a nappalid kozepen hagymát és szalonnát falatozni, az nem fog zavarni, ugye? Ja, mégis.

Bizony, bizony, az EN hazamban EN döntök arról, hogy kit latok vendégül. Nem te, nem a szomszéd, néma gyerek, EN.



"A gyereket is ő akarta, ő szülte.Egy anyának tudnia kell, hogy ezek lemondásokkal jár."


Jaja, le kell mondani mindenről a Szent gyermek érdekében. Se barátok, se család, se macska, mert a Szent gyermek ezeket nem szereti. Amúgy te normális vagy?


"Ha valaki 16 évesen hisztis és nem tudja az anyjával megbeszélni a problémát, az rég nem a gyerek hibája, hanem a szülők rontottak el valamit."


Nem, ha valaki 16 évesen hisztis, akkor az e m q szülők hibája, hanem tipikus kamaszkori semmi sem jó időszak.


A kérdező egyetlen épkézláb okot nem tudott említeni, amiért nem szereti a barátnőt.


Gondolkodj mar egy icipicit

2022. márc. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
23%

Írja, hogy utált osztálytársnő utált anyja.

Ez nem elég nektek?

Nekem bőven elég lenne, és biztos, hogy senki olyan nem jönne ide, aki miatt a lányom szarul érzi itt magát.

2022. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
49%

22-es, megsúgom, ez a típus nem fog "leszokni a piszkálódásról".

Ismerem a fajtáját, egyik nagynénémre hajaz (én sem mentem haza, ha ő ott volt, cinikus, beszólogatós szipirtyó, ilyen lehet ez a picsa is.)

2022. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
61%
Már ha ilyen. mert van az a típus, aki sértetten éli meg ha éppen nem körülötte forog a világ.. a kérdező azt írja., szeretik egymást az anyjával, a az utálkozás oka meg az hogy amikor vendége van, az anyja merészel a vendégre figyelni, nem rá.
2022. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

"Írja, hogy utált osztálytársnő utált anyja.

Ez nem elég nektek?"


Nem. Attól hogy ő utál valakit, nekem még nem kell. De nyilván az anyja se kotozi le, hogy márpedig Rozi itt maradsz amíg a Kati itt van. Simán bemehetne a szobájába vagy elméletnek valahova.

2022. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
91%

""Írja, hogy utált osztálytársnő utált anyja.


Ez nem elég nektek?"" Még jó hogy nem. majd pont leépítem azt aki évtizedek óta a barátom, mert a kamasz gyerekem fúj rá , vagy inkább a lányára, és ezért kollektív haragszomrádot vár el...

2022. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
83%
Hasonló szituációban voltam már. Nagyim barátnője mindent kibeszélt mindenbe beleszólt. Ha azt mondtad előtte hogy ló abból is tudott történetet kanyaritani. Egy idő után már utaltam otthon lenni.
2022. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!