Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a barátom...

Mit tehetek ha a barátom legjobb barátnője egy lány és folyton együtt lógnak?

Figyelt kérdés
A barátom és a lány rég óta barátok. A lánynak is van barátja. Mi 1,5éve vagyunk együtt. Eddig nem zavart a dolog ennyire ,mint most. Eddig is zavart,de most még jobban. Már annyira,h kiborultam tőle. Mindenért hívogatja a barátomat, bármi baja van a pasijával meg vele beszélni meg a szexuális dolgait. Amit szerintem a barátjával kéne nem az én barátommal. Nem érti meg,h e nekem rosszul esik. Annyit mondd,h ő barátom és ne bántsd. Olyan mintha jobban szeretné,mint engem. Néha azt érzem,h vele többet megoszt,mint velem. És ez nagyon szar érzés. Mit tegyek, már nagyon nem bírom és rengeteg ilyen dolog volt már...tudnék mesélni. Tegyem féltékennyé vagy viseljem el továbbra is? 2 hete a lánnyal beszéltem,h jó lenne kicsit visszavenni,de nem látom,h történt volna valami, fel sem fogta a dolgot. Egyik nap olvasom barátom facebookon,h a csaj azt írta neki,h mennyire boldog attól,h ő a legjobb barátja,és ,h mennyire szereti.Meg együtt voltunk nyaralni barátommal és írt neki,h mikor jön már haza ,mert hiányzik neki...
2011. szept. 12. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
66%
A barátság régebbi, mint a kapcsolatotok. Én sem hanyagolnám a barátaimat a pasid helyében. A féltékenykedéssel csak magad alatt vágod a fát. Tudtad, hogy ez lesz, mikor belementél a kapcsolatba.
2011. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
68%
Vihar egy kanál vízben...
2011. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
98%
Ez engem is zavarna. Viszont neked kell eldöntened, így maradsz-e a kapcsolatban.
2011. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy megbántalak, de szerintem az ilyen szoros barátság, férfi és nő között mindig több, mint barátság.

Lehet tagadni, meg magyarázkodni, meg elméleteket gyártani, de én azt tapasztaltam, hogy ilyenkor mindig, kivétel nélkül van vonzalom a két ember között. Nem baráti szeretet. Férfi-női vonzalom! Kémia, ha úgy tetszik.

És csak idő kérdése, hogy egyik vagy másik félnél ez mikor csap át szerelembe.

2011. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
hát nem tudtam
2011. szept. 12. 15:45
 6/67 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem te a kapcsolatodban pótkerék vagy,és ha tovább féltékenykedsz pont te lököd a párod mégjobban a lány felé.
2011. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
utolsó én is ettől félek...:S
2011. szept. 12. 15:46
 8/67 A kérdező kommentje:
Lehet,h nem normális,h csak én akarok lenni az egyetlen? És zavar engem,h vele is van?
2011. szept. 12. 15:47
 9/67 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy viseld el, vagy váljatok szét, mivel ha a lány ellen kampányolnál szinte biztos, hogy téged ejtene...
2011. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
Csak 1,5 éve viselem a lányt és elegem lett belőle...
2011. szept. 12. 15:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!