Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan pasival...

Járnátok egy olyan pasival aki 35 éves, a szüleivel lakik és még soha nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
Ugye jogosak a fenntartásaim vele szemben?
2010. márc. 18. 08:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
78%
Miért?Milyen fenntartásaid vannak?Lehet,hogy csak későn érő típus?!
2010. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
79%

Miért ne járnék vele! Azért mert a a szüleivel lakik?

Legalább én lennék neki az első :)

2010. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
81%
Fenntratások? Bővebben egy kicsit. :)
2010. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
76%
fenntartások,rosszul írtam,bocsi :)
2010. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
81%
Persze miért ne, jobb mintha csavarogna! Légy hozzá kedves, türelmes, persze ha ő is olyan hozzád.
2010. márc. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
68%

Jesszus!... ÉN nem. De itt az a lényeg, hogy Hozzád mennyire passzol.

Az még nem is baj, hogy a szüleivel lakik, de hogy sosem volt kapcsolata, az húzós. Járjatok 1 darabig, és úgyis kiderül, ha nem megfelelő a dolog.

2010. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
53%

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ lebuktál. Hogyan tudsz válaszolóként írni a saját kérdésedre.

Na még egy pár ilyen ember és ebből lesznek a vitatkozós kérdések, meg a 300hsz.


Kérdés, nem gáz, de biztos, hogy a szüleinek sosem fogsz megfelelni.Csak akkor lehet ebből jó kapcsolat, ha elköltözik.

2010. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de egy olyan lánnyal bizotsan nem járnék, aki már akkor kritizálja a barátját az interneten, amikor még össze sem jött vele.
2010. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
70%
Hát izé...én nem nagyon.De egy próbát azért megérne,ismerd meg jobban.
2010. márc. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
78%
Az ,hogy a szüleivel él ,nem gáz,hiszen ma nagyon nehéz saját lakáshoz jutni.Minek költene albérletre,ha egyszer van egy lakás,ami az övé lesz.ha az ő nevén lenne a lakás,úgy is vehetnénk,hogy a szülei laknak nála.ez csak itthon és most para:nyugaton az emberek bérelik a lakást,mert élatük végéig meggtehetik(fizu,nyugdíj),régen generációk éltek együtt,anyagi helyzettől függetlenül.Pl ganxta Zoli az anyjával él és szerintem nem egy anyuci-szeme-fénye arc.Ami gáz szerintem,hogy még nem nagyon volt senkije.kicsit furcsa a dolog,nem biztos ,hogy tudná ,mi hogy működik egy kapcsolatban,de ettől még lehet őstehetség,működhet.egy orvosnak se kell minden betegséget elkapnia,hogy tudjon betegeket kezelni.
2010. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!