Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bújik hozzám folyamatosa...

Miért bújik hozzám folyamatosan a macska?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja befogadtam egy kismacskát és kb 1 hónapja minden nap amikor nem eszik rajtam lóg akármit csinálok. Nem játékos módon hanem ilyen simulósan. Nem azt mondom hogy zavar csak túl sok néha és akárhányszor elzavarom vagy lerakom magamról akkor is visszajon. Ha fekszek, tv-zek, ülök a gép előtt, alszok mindig fel akar jönni az ölembe és az arcomba mászik és nyalogat és nincs az hogy megunja.. Ha nem rakom le akkor végig csinálja. Értem hogy így jelzi azt hogy szeret de tényleg sok néha. Hiába van ezer fajta játéka akkor is én kellek neki :D Alszok és arra kelek hogy az arcomat nyalogatja meg piszkálja. Kajája mindig van kirakva szóval éhes sem lehet. Erről le lehet valahogy szoktatni? Vagy egyáltalán van valami oka hogy ezt csinálja?

ápr. 9. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy írtad, szeret :)


Hálás kis jószágok tudnak lenni. Örül neki, hogy ilyen jó otthonba csöppent, és nem győzi kimutatni a ragaszkodását.


Az én cicámnál működik az, hogy ha folyamatosan átrakom valahova máshova, akkor pár próbálkozás után "feladja" és ott marad. Esetleg valami finomsággal is elterelheted, ha már nagyon nyomul.

ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
#2 Volt állatod, vagy csak puszta ellenszenvből állítasz ilyen butaságokat?
ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Egek, az én macskám sose volt ilyen, sírva fakadtam volna a boldogságtól, ha az ölembe mászik és nyalogat 🥲 Szeret téged, de nagyon, örülj neki és becsüld meg.
ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a válaszod! Sajnos nálam nem működik az hogy átrakom máshová mivel nagyon akaratos és nem adja fel 😂 Valami finomságot megpróbálok hátha lesz egy pár békés percem 😂
ápr. 9. 10:34
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Örülök neki elhiheted és meg is becsülöm de azt is elhiheted hogy néha sok is tud lenni :(
ápr. 9. 10:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tini korba csöppen jó eséllyel abba fogja hagyni, szóval élvezd ki amíg tart :)
ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es, a kérdés mutatja, hogy mennyire “nem tudnak szeretni”..

Sz enyém se hízelgős, de velem alszik.

ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Te valami eszméletlenül ostoba vagy.

Nem csoda, hogy nem szeretnek az állatok.

Ők annál sokkal intelligensebbek.

ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!