Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz kell egy telefon...

Mennyi pénz kell egy telefon üzlet megnyitásához?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nemtom, de azok a cigányok kedvenc helyei :D


Kis kedvcsináló:


http://www.youtube.com/watch?v=II8fwb-upMY

2010. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen tapasztalatokkal rendelkezel és melyik városban szeretnéd nyitni? Van hozzá társad?
2010. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nincs hozzá társam de hamar találnék budapesten 15kerületben vagy vhogy így budapesten
2010. júl. 12. 02:43
 4/9 anonim ***** válasza:
van üzleti tapasztalatod, melyik részéhez értessz, azért kérdeztem, hogy milyen tapasztalatokkal rendelkezel?
2010. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát semien
2010. júl. 13. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak-> te biztos valami nagyon komoly helyen lakhatsz... ha bemész egy telefonboltba/üzletbe csak cigányokat találsz? ekkora f*szopó csicskát mint te hallod... minek kell mindenhova bevinni ezt a témát? rasszista vagy b*szdmeg? akkor takarodja a gárdába, vagy menjél idegenlégiósnak azt gyilkold a népet te szerencsétlen.


A válaszom pedig a következő:

szerintem nincs értelme telefon üzletet nyitni. ha mindenképpen beleakarsz fogni valamibe, akkor foglalkozz a parkosítással!Pályázatokat írnak ki minden 2. hónapban. pénzt is adnak hozzá hogy megcsináld. Szerintem ebben van pénz!

2010. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

"rasszista vagy b*szdmeg?"


Az. Saját tapasztalataim alapján, amit kiskoromtól kezdve látok. Meg amit te is láthatnál a belinkelt videón is, hülyegyerek.

Ne óbégass nekem a Rózsadombról, mikor cigányt nem láttál még életedbe... majd akkor dumálj, ha melléd költöznek!

2010. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem szolsz!Kussolsz!
2010. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt édesanyádnak mondjad, mikor befigyelsz a csokisba...
2010. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!