Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyithatok cukrászdát vagy...

Nyithatok cukrászdát vagy kávézót cukrász végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
Egyántalán milyen végzettség kell hozzá? Ha jól tudom üzletvezetői végzettség szükséges,de nem tudom biztosan,ha valaki ilyen üzletet vezet esetleg vagy volt/van tapasztalata,jártassága a kérdésben kérem irjon!
2008. nov. 12. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

nyithatsz, csak te nem dolgozhatsz benne.


bármilyen szakmai tudáshoz kötött üzletet nyithatsz, ha az alkalmazottad rendelkezik a szakmai tudással.

de egyedül nem. ha csak pultban lennél, ahoz minimum pénztárosi végzetség kell.

2008. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyithatsz, de nem te fogsz sütni-főzni-kiszolgálni, hanem legalább 1 alkalmazott. Egyébként mindent irányíthatsz, de nem te ugrálsz, hanem te dirigálsz.
2008. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szoval ha dolgozni (is) szeretnék benne akkor el kell végeznem valamit...értem,köszi a válaszokat
2008. nov. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!