Hogy lehet egy terméket piacra vinni?
Egyáltalán nem biztos, hogy megveszi: lehet, hogy csak bizományba veszi be és ha eladta, akkor fizet, mert nem akar kockáztatni, hogy a nyakán marad.
Függ attól is, hogy mi a termék.
nyilván egy zöldséges a tojást nem bizományba fogja bevenni, mert tudja, hogy úgyis elfogy, de ha egy kézműves termék 28 ezredik változatát szeretnéd piacra vinni, akkor sanszos, hogy nem kp-ra veszi. (csak példa volt)
Szállító levél, majd utána 8-15 napos banki utalásos számla.
Kizárólagosságot a "nagyok" kérhetnek. pl. üdítő energiaital sör de ad mellé egy rakat berendezést is ingyen hűtők napernyő stb.
Ilyen kis vállalkozások akkor jarnak a legjobban ha slepptúràba teritik szállítóval a terméket, halasztott utalással fizetve.
Úgy, hogy vállalod hogy xy arculattal tartókkal, stb. feltöltöd a készletet x karton áruval és majd ha eladta a boltos akkor kifizeti a ténylegesen eladott termékek után az elszámolási árat amit meghatározol a szerződés arlista mellékletében.
Utána folyamatosan töltögeted a polcokat és mindig az eladott aruk vételárat kapid csak meg. ol. hetente kéthetente havonta, vagy amikor a boltos szól, hogy kellene áru. Ha sok a konkurens és helyettesítő termék akkor meg pl. 3 havonta, vagy félévente.. Ezért kifizetődőbb a szallitoleveles beszállítás halasztott átutalással. Mert abbol legalabb hetente kethetente van beceteled a termek eladási statisztikájától, a boltos forgalomàtól függetlenül is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!