Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nem vagyok vállalkozó, de...

Nem vagyok vállalkozó, de saját készítésű batikolt pólókat árusítanék. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 20:45
 1/4 anonim válasza:
én jövöhéten kezdem ujra a piacozást 3év kihagyással semmi nem kell hozzá!na jóó nem mindegyik piacon...
2010. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kevés a tőkéd, akkor készíts el néhány példányt és kezdj teszveszen, vaterán.

Indíts egy blogot vagy weboldalt, írj a termékekről, hogyan készíthetnek ilyet házilag, hogyan készülnek, miért jó, stb. (ez eddig a termékbevezetőd lesz) és legyen rendelhető ott az általad készített póló (innen már kell a vállalkozói).

A piac akkor jó, ha megéri kivinni a cuccot, fizetni a helypénzt, benzint és a vállalkozói járulékait, mert oda kell már szerintem.


Teszveszen, stb nem kell egy bizonyos összegű évi bevételig vállalkozói, erre van vhol jogszabály, de ez is megkerülhető szerintem.

2010. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megpróbálom!
2010. jún. 30. 16:39
 4/4 anonim válasza:
ha még csinálsz pólókat akkor én lehet rendelnék töled!!!
2011. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!