Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy folytathatom Görögországb...

Condor68 kérdése:

Hogy folytathatom Görögországban a vállalkozásomat, ha itthon már csinálom egy ideje? Vagy indítsak újat? Hogyan?

Figyelt kérdés
Itthon már vállalkozó vagyok, de szeretnék Görögországban is dolgozni. Bonyolítja a dolgot, hogy speciális módon árulnék a tengerparton. EU tagként folytathatom kint a vállalkozásom, vagy kellene rá újat alapítani? Hol szerezhetek be engedélyeket? Angolul beszélek, görögül nem.
2010. jún. 25. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tudom, hogy mit akarsz csinálni, de kell egy kinti vállalkozás (hiszen valahová el kéne számolnod a bevételeidet), és a szükséges engedélyek. Fogadj fel egy angolul beszélő ügyvédet az ügyintézésre, mert a hivatalokban nem sokat érsz az angollal, ezenkívül a papirokat is görögül kell beadni. És természetesen egy görög könyvelőt, valamint bérelj egy irodahelyiséget székhelynek.
2010. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Egyébként italt akarok árulni. Tehát egy ügyvéd, és ő intéz mindent szerinted? Logikusnak hangzik...
2010. jún. 25. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Italt szerintem nem fogsz tudni árulni, mert nem fogsz engedélyt kapni. Azt megtartják a görögöknek, és vannak vagy ezren akik ezt csinálják.De próbáld meg.
2010. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!