Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit hoznál be Kínából eladásra...

Mit hoznál be Kínából eladásra, nagy tételbe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
aranyat
2010. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vicces vagy..


Ide semmit, úgysincs pénze senkinek se semmire, minden ingyen kell!!


Nameg a fizetések is nevetségesek az adókkal szemben.


Nincs vásárlóereje a pénznek.


Szóval én nem tennék ebbe több tízmilliót, hogy behozassak egy konténernyi valamit, amit aztán úgyis levámolnak, leáfáznak, a paraszt meg csak húzza rá a száját mert nincs még 2500 forintja sem egy akármire is.


Itt leginkább már csak azok vásárolnak akik abban bíznak, hogy majd tudnak keresni valamennyit a dolgon ha eladják..


Ezen is látszik, hogy már a legtöbben nem azért vásárolnak, hogy valamit maguk használjanak.


A kínaiak többsége is emiatt ment már régen haza.

2010. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kissé szélsőségesen látod szerintem, bár alapvetően igazad van. Csak úgy lehet eladni, ha a sor elején vagy, jó/legjobb árral. Ez talán még adott is lehetne. De akkor se mindegy miről van szó..
2010. jún. 24. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez mennyire válasz, de semmit.

Inkább a magyar árukra találnék ki valamit, a magyar gazdákra, kisiparosokra.

Tele a hócipőm a kínai cuccokkal, ezért ez a véleményem. Bár az is igaz, hogy ma már szinte mindent ott gyártatnak a nagyobb cégek is.

2010. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amit megéri behozni, azokat a tetves kis sárgák már behozták. Szerinted tudnál velük versenyezni?

Az első hónapan kikészítenének, ha mégis sikerülne.

2010. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
azt a néhány magyart aki eltévedt...
2010. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!