Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire van létjogosultsága...

Mennyire van létjogosultsága Magyarországon egy bőrből készült tárgyakat értékesítő üzlet nyitásának?

Figyelt kérdés
Előszőr szeretném kitanulni a bőrdíszműves szakmát, utána ezzel foglalkoznék üzleti szinten.

2018. aug. 14. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki tudja... lehet bevállik, lehet nem.

Eléggé speciális a dolog az a baj

2018. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mennyire van létjogosultsága Magyarországon egy bőrből készült tárgyakat értékesítő üzlet nyitásának?"


Magyarországon? Azért ez egy eléggé tág fogalom. Nem mindegy, hogy egy 10 ezres kisvárosban nyitod a boltot vagy Budapesten.

Nem mindegy, hogy egy Isten háta mögötti kis utcában, ahol senki se jár vagy egy forgalmas helyen.

Végezetül nem mindegy, mit forgalmazol és milyen reklámja van. Én pl. egészen egy fél évvel ezelőttig nem is tudtam, hogy még mindig van Alföldi cipő Magyarországon (azt hittem, már rég nem gyártják)

2018. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!