Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozói engedély feltétele...

Vállalkozói engedély feltételei, menete?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy vállalkozást, alap tőke 1-1.5 millió lenne. (+helyszín adott, ha azt elfogadják.)

Tapasztalatom van, voltam egy fotósnál kisegítőmunkán iskola mellett.


Az érdekelne aki már csinált ilyet, hogy mi a menete? Mindenképpen megkérdezem személyesen is, de mégsem szeretnék úgy menni oda mint egy buta “gyerek”.


Van egyfajta “vendég köröm.”

Kozmetikus - sminket (oke) végzettségem van. Nem tudom ez feltétel e, vagyis akadály hogy nincs a fotográfus végzettségem. - hát a fogalmazás sem ah én világom..


Tisztában vagyok azzal hogy egy vállalkozás vagy bejön, vagy nem. És sok a buktatója. Vállalom.


2018. jún. 13. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Tessék, beírtam itt a keresőbe, hogy egyéni vállalkozás indítása és kidobott egy csomó találatot:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=egyéni+váll..


De ugyanezt pl. a google-ba is beírhatod :-)

És nem, nem vagyok lusta leírni, csak annyi minden tisztázni való van egy egyéni vállalkozás indítása előtt, hogy jobb, ha előbb olvasgatsz.


Arról nem beszélve, hogy ha vállalkozó leszel, senki nem fog "kiszolgálni" - mindent magadnak kell felhajtani... Nem árt, ha tudod, mit hol keress...

2018. jún. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fotózáshoz kell képesítés amot majd az ev kiváltás után a törvényességi kérnek bemutatni.Vagy bizonyítványod kell legyen, vagy alkalmazottad akinek van hozzá képesítése.
2018. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
törvényességi felülvizsgálaton
2018. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!