Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Amway termékforgalmazók,...

Amway termékforgalmazók, tényleg olyan sokat lendíthet az üzleten, ha valaki részt vesz egy 3 napos rendezvényen?

Figyelt kérdés

Még hezitálok, hogy elmenjek-e, mert elég drága.

Csak hozzáértők válaszát várom!



2018. febr. 8. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A rendezvény szervezői üzletén tényleg nagyot lendít.
2018. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Tök ugyanazt mondják mint a közvetlen támogatód, csak akik mondják már sokkal több pénzt kerestek meg vele.

Én éppen egy 3 napos hévízi tréning után hagytam abba, mert semmi újat nem mondott. De ott mindenki bőszen prickolta a szájába a mentolos spray-t, mert akkor az volt a menő. A friss lehellet :-)

2018. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem. Valahol én is úgy érzem, hogy nincs szükségem rá, mert a lelkesedésem megvan az üzlethez:)
2018. febr. 8. 14:59
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkor már csak a reális igényű fizetőképes kereslet hiànyzik 😀
2018. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, de bízom benne, hogy vannak emberek, akik belátják, hogy ezek a termékek egyáltalán nem drágábbak, mint a bolti és ezerszer jobbak!
2018. febr. 9. 10:17
 6/12 xswerdy ***** válasza:
100%

és ha olyan jók a termékek, akkor miért nem árulják őket a boltban? :-)


jó, tudom, hogy van erre is válaszotok. sok sikert az üzlethez!

2018. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A "vállalkozásod" nem a rendezvénytől fog jobban menni, hanem attol hogy olyan igényre tudsz versenyképes kínálatot adni amire kielégítetlen fizetőképes keresleti igény is van. Mlmben elenyésző a valós igényű kereslet , mivel jellemzően a tag keresi az ügyfelet meg.Ahogy írod is a "remélem" , nyilvan csak amolyan vak tyúk is talál szemet alapú üzleti terv. És mivel ez központi marketingterbes megoldas egyaltalan nen rugalmas a Te célközönséged igényeire ( akik meg a bolti terméket mint helyettesítő termék már feltehetően használják és nem életszerűtlen módon valtoztjak meg hozza a vásárlói szokásaikat, amit most Te majd "kényszeresen" akarnál megváltoztatni, ami nem túl szimpatikus dolog) , amire a tapsikolós rendezvény embereinek meg végképp nincs hatása, mivel ők a maguk piacán érték el azt amit elértek. Szóval valóban, csak egy felesleges pénzkidobás lenne ilyen alapon.
2018. febr. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Igen, de bízom benne, hogy vannak emberek, akik belátják, hogy ezek a termékek egyáltalán nem drágábbak, mint a bolti és ezerszer jobbak!"


ha ez így lenne akkor a bolti termékeket nem venné senki hanem mindenki nálatok vásárolna, illetve csak a ti termékeitek lennének a boltokban.

Mivel nem ez történik, ezért a termékeitek drágák és szarok.

2018. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én láttam üzlettársakat,akik elmentek egy ilyen szemináriumra,és a következő infó rendezvényen olyan beleéléssel meséltek az ottani dolgokról,hogy volt amelyik hölgy még az előadás közben még remegett is. Alapjában 4 féle rendezvény szokott lenni,amire a platina alattiak elmehetnek. Az infó(hetente),a startoló(havonta),a KICK OFF (évente) és a szeminárium. Ezt a mi szervezetünkben Mayrhofenben szokták megtartani. Ha valaki komolyan vesz az üzletet,akkor ott a helye minden rendezvényen.Akárhogyan is lelkesedik,ha nem jár rendezvényre,szép lassan a lelkesedés is elmúlik. Én is csak infókra jártam,és a meghívott embereket hortam is oda, többet regisztráltam is,fél év alatt kétszer 3 %-os lette, egyszer saját rendelésből,egyszer pedig az egyik üzlettársam által. (Ez a legkisebb jelvénnyel járó elismerés). Aztán kimaradt 1 info aztán mégegy,aztán már csak egyszer mentem,azóta sem. Ma ott tartok,hogy több mint egy éve nem használok Amway terméket,visszatértem a boltihoz. Nem a termék hiányzik,azt megoldom boltival. Ami hiányzik,azok az emberek,akik ott voltak a rendezvényeken és az ő felfogásuk. Nem politizáltak,nem siránkoztak,csak tették a dolgukat és önzetlenűl tanácsot adtak. Nemcsak a termék eladását illetően,hanem úgy az életben. Azt szokták mondani,hogy olyantól fogadj el tanácsot,aki már most van,ahová te tartasz. Én nagyon messze költöztem onnan,ahol az üzletet építgettem,(azóta leépült teljesen) De egyszer újra nekikezdek,ha sikerül megoldanom néhány dolgot.
2018. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Talán ebben a videóban található képek tükrözik valamennyire a hangulatot. https://www.youtube.com/watch?v=xLDasCFZ5_k
2018. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!