Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Párommal szeretnénk a lakhelyü...

Párommal szeretnénk a lakhelyünkön egy kis vegyes kereskedést nyitni. Páromnak megvan hozzá minden végzettsége, nekem nincs. Ha nekem nincs hozzá végzettségem, attól még a párom alkalmazhat engem az üzletben, mint alkalmazottat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Így van. Egyikőtöknek legalább meg kell lenni az üzletvezetőinek. Ha a párodnak megvan, nyugodtan nyithattok, te pedig lehetsz alkalmazott. Ha érdekel egy olcsó és korrekt könyvelő, az enyém az, igaz már párat megjártam. Szóval tudom őt ajánlani Tatabányai, de online könyvelést is vállal, naprakész mindenben és nagyon korrekt árban is, nem pénzéhes, bármikor lehet tőle kérdezni mindig kedves az emberrel. 202607707 Adametzné
2010. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképpen átgondolom.
2010. jún. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!