Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozás indításához...

Saját vállalkozás indításához keresek pályázatot, melyik az az oldal ahol érdemes szétnézni?

Figyelt kérdés
Saját vállalkozást akarok indítani. Hallottam régen, hogy vannak pályázatok, amelyek fiatal pályakezdők, saját vállalkozását segítik. Bármiben,pl. honlap készítéséhez, webáruház készítéséhez, vagy bármi, jól jönne, ami segít. Melyik honlapon, vagy hol érdemes ez után járni? Hogy van e ilyen valami, bármi amire pályázhatnék?
2010. jún. 1. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Munkaügyi központban érdeklődj,mert ott van vállalkozóvá válási támogatás.

Persze vannak feltételei,aminek meg kell felelni.De ha az megvan,akkor 6hónapon keresztül folyósítanak neked a mindenkori minimálbérnek megfelelő összeget,amit nem kell visszatérítened.Én ezt vettem igénybe.

Ezen kívül van ott még több pályázati lehetőség is,csak a feltételeknek nehéz eleget tenni.

2010. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Gondoltam hogy lesznek feltételek, aminek nehéz megfelelni, de azért kíváncsi vagyok a pályázatokra, hátha van ami beleillik a terveimbe. Köszi a tippet!
2010. jún. 11. 10:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!