Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy kell megszerezni az...

Hogy kell megszerezni az egyéni vállalkozói jogosultságot?

Figyelt kérdés

Mik az első lépések az ügy érdekében, hol tudom intézni?

És kb mennyi idő alatt van meg?


2010. máj. 27. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Először keress egy könyvelőt és ő elmondja pontosan, de első lépés az okmányiroda lesz.Jó lenne érvényes erkölcsivel menni, mert azzal is időt spórolsz meg.
2010. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az okmányirodában kell intézni, ott elmondják, hogy mihez milyen engedély, vagy esetleg végzettség kell, de írd be google-ba, ott pontosan meg tudod nézni.
2010. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Okmányirodában kell intézni, kitöltöd a papírt és már vállalkozó is vagy. Már nem kell mindenhez erkölcsi. Ne kérd ki feleslegesen.

Előtte azért keress egy könyvelőt.

2010. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell okmányirodába menni, januártól regisztrálhatod magad vállalkozóként az Ügyfélkapun is. Neten keresztül kapod meg az engedélyt és az adószámot is. Teljesen ingyenes. Az igazolvány kiváltása már nem kötelező.
2010. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!