Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyetemista lehet családi...

Kelist kérdése:

Egyetemista lehet családi gazdálkodó vezetője?

Figyelt kérdés
Édesapám,öcsém és én szeretnénk családi gazdálkodóvá válni, de sajnos ennek feltétele, hogy valaki életvitelszerűen ebből éljen meg, ám sajnos még nincs akkora birtok mögöttünk, hogy ezt megtehessük. Édesapámnak és nekem is van bejelentett heti 40 órát elérő munkaviszonya. Öcsém még egyetemista, így arra gondoltunk, hogy ő lenne a családi gazdálkodás vezetője. Ez vajon így működhetne?

2017. szept. 15. 03:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony tudtommal főállásnak számít.
2017. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetemista nem lehet családi gazdálkodás vezetője, de azt tudtommal semmi nem tiltja, hogy a családi gazdálkodás vezetője egyetemi tanulmányokat folytasson.
2017. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ez jó, de sajnos még akkor sincs olyan közöttünk aki főállásban tudná csinálni, így nem lehetünk családi gazdálkodó, mert mint írtam vkinek ezt kell űzni életvitel szerűen.
2017. szept. 16. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!