Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 1 millió forintod,...

Ha lenne 1 millió forintod, milyen üzletet csinálnál belőle? Mit kezdenél vele?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 17:22
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
42%

Ez egy vállalkozás elindításához nagyon kevés. Ha leülsz és próbálsz egy üzleti tervet elkészíteni, gyorsan kiderül.

Jó befektetés lehet viszont az, ha tanulásba fekteted az 1 milliót. Tanulj valami olyat, ami növeli az értékedet a munkaerőpiacon. Hamar megtérülhet.

2017. máj. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
33%
Én nem látom annyira rosszindulatúnak és lesajnálónak a válaszokat. Talán a Tescós az, de a többiek szerintem reálisak. Főleg, hogy ma 1 millió tényleg nem olyan nagy összeg, hogy rengeteg lehetőséget adna. Te milyen válaszoknak örültél volna? Egy "jó" országban szerinted erre a kérdésre miféle válaszokat kaptál volna?
2017. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 daronmalakian válasza:
Ezt az összeget oktatásba fektetném. Arra törekednék, hogy kitanuljam a C++ programozást. Napjaink egy legkeresettebb szaktudása. Elképesztő lehetőségek vannak a programozásban, tömérdek írást lehet találni róla az interneten.
2017. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 K...László válasza:
Webshop?
2017. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Miért az? Te mennyit hagysz ott hetente a tescoban családi bevásárláskor ha nem titok? Mert én nem tudok 50 alatt kijönni ha minőségi élelmiszert veszek a családnak, és pia még nincs is benne mert nem iszik senki a családban, csak minőségi bébiétel, pelenka, és pl. nem 300 Ft-os darálék amit virslinek hívnak, hanem mondjuk 2000 Ft-os német, vagy mondjuk házi tarhonya, vagy durumtészta.Energia itallal, üdítőkkel, gyümölcsökkel nem hiszem hogy túloznék 3 főre egy 50 ezres bevásárlással, de most már kíváncsi vagyok mondjuk a Tiédre
2017. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Bármilyet, amibe nem kell sokat fektetni. Az 1 millió forint arra lesz jó, hogy addíg élni tudj valamiből, amíg beindul az üzlet. Ez fél évig talán elég. Ugyanis, egy vállalkozás sem indul azonnal haszonnal.

Vagy kereskedni kezdhetsz és az összeget rászánod a termék beszerzésekre. Rendelsz kínából olyan termékeket, amik jól fogynak és eladod a Vaterán nagy haszonnal, ahol saját oldalt is készíthetsz, ami olyan, mintha saját webshopod lenne. Ahhoz kell kutatómunka, hogy mely termékeket veszik az emberek. Ezt a kutatómunkát nem végzi el helyetted más, mielőtt még megkérded, hogy mivel érdemes kereskedni. Nagyon gagyit ne rendelj Kínából, mert rámegy a pénzed és a jóhíred.

2017. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Forexba 800 ezer és mql5-ön szignálszolgáltatással havonta 20-100% hozammal és fél évig nagy megszorításokkal felvinném 5 milláig, utána a hozamból élnék.
2017. jún. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Előző: Ha te csinálsz nekem 1 millióból fél év alatt 5 milliót, rendes szerződéssel, akkor abból kapsz 2 milliót, én is nyerek 2 milliót és megmarad 1 millió. Deal? A forexezők, akik már kiismerték egy-két év folyamatos forexezés után a rendszert, örülnek, ha nullára jönnek ki, de büszkék, mert nyertek sok tapasztalatot. Csak ezért kérdeztem.

Ez nekem olyannak tűnik, mint az, aki itt írta, hogy fizess be tanfolyamra és tanulj c++ programozást. Ha valaki így piacképes tudású programozó lesz, akkor megeszem a kalapom. Nincs, de veszek egyet és megeszem.

2017. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Tóth Károlyka ***** válasza:
Magamba fektetném. Nyelvtanulás, jogosítvány ( C.E.D ) stb.
2017. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kettővel ezelőtti:semmit sem tudsz. Sokan élnek forexből. Nekem csak mellékes, de az évi 2-3 M megvan.
2017. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!