Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Épitőiparban melyik ágazat?

Épitőiparban melyik ágazat?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és lassan végzek a sulival. Azon filózok, hogy valami épitőiparon belüli ágazaton kéne dolgoznom, saját vállalkozással. Rokonom festő, mázoló, ház szigetelő de vállal burkolást is. Meg úgy ért mindenhez. Elég sok pénze van egyébként, előre bevan táblázva 1 évre mindig. Melyik részével lehet jól pénzt keresni ha szorgalmas vagyok? Szerszámokra a pénz, képzésnek az ára és a további költségek a vállalkozás beinditásához nem probléma. Pl burkolóval ha szorgalmasan dolgozok 10-14 órát gondolom szépen lehet keresni. Valaki segitsen.
2017. ápr. 8. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

vidéki kisvárosban lakom

egy horror, mire burkolót, vízvezetékszerelőt, villanyszerelőt talál az ember,

legutóbb a csőtörésemnék 3 hét volt, mire valaki kijött megnézni, sokan azt mondták, hogy ilyen kis munkát nem vállalnak el (350 ezer lett a vége, az utolsó csövet is kicseréltettem)


villanyszerelőt 3 várossal arrébbról szereztem, PROTEKCIÓVAL (sic!!)


burkoló dettó, volt aki 2 évre előre be volt táblázva


most ismét kéne villanyszerelő, de nem találok


katasztrófa, nincs normális szakember, mert mindenki külföldre megy, de amúgy sem képezünk eleget, mert minden hülye érettségit meg büfészakos diplomát akar...emellett a smucig magyarok nem hajlandóak normális összeget sem fizetni a minőségi szolgáltatásért


szóval bármelyik, én a helyedben vízvezeték vagy villanyszerelőnek tanulnék és betársulnák a rokonhoz

2017. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
had kérdezzem meg, a 350 ezerből mennyi volt a munkadij és azért hány órát dolgoztak nálad?
2017. ápr. 8. 22:15
 3/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Magyarországon a legjobban fizetett szakma a gázszerelő. Ismerek valakit, aki 6 év alatt tízmilliárdokat keresett.
2017. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gázszerelő 10 milliárdokat:D


- A burkolástól meghal a derekad a térded. Festő mázoló kutya meló. Villanyszerelés de a gépészet az jobb.

2017. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Specializalodj a regi villak kastelyok felujitasars, kisebb rekonstrukcios munkalatolra.

Ha megy az angol tudok egy sulit shol ilyeneket tanitanak module rendszerben 7 napos tanfolyamok ha 6 ot elvelvegz brit restsuratori vegzett seget kapsz bar a 6 midul olyan 3 milla korul van de nincs idokorlat

2017. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

[link]

2017. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!