Ha a KATA adózási formát választom fogok e kapni TGYÁSt GYEDet?
Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 13:25
1/4 anonim 



válasza:





Attól függ.
Főállású katásként biztosított vagy, ha az egyéb feltételeknek is megfelelsz, akkor igen, az ellátásod alapja 90.000 Ft (magasabb összegű tételes adó megfizetése esetén 150.000)
NEm főállású kisadózó nem biztosított, ezért ebből a jogviszonyból nem jár részére pénzbeli ellátás.
2/4 anonim 



válasza:





Csak ha 50/75E-et fizetsz, a 25E-re nem jár kb semmi.
3/4 anonim 



válasza:





A 25E-t alapból főállás mellett fizeti, tehát a főállása után kap ellátásokat.
4/4 hategykicsit válasza:
A Katát ne válaszd ! Már Hajdú Péternek sem kell!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!