Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Átveszünk egy nagyobb vállalko...

Átveszünk egy nagyobb vállalkozást, de nem értünk hozzá?

Figyelt kérdés

A nagyobbat úgy értem hogy kb 15 millió az árukészlet meg mindennel együtt. Úgy nagyobb hogy nagyobb mint amit eddig csináltunk. Családi vállalkozás lesz, de kétségem van afelől hogy megbírkózik vele a család. Egy nagykerről, kiskerrol és pár üzletről van szó.

Mivel én nem vagyok benne az üzletben, ezért teljes rálatasom nincs a dolgokra de kb mindent tudok és úgy érzem nem tudnának ekkora felelősséggel mit kezdeni. Ki tudna segíteni? Van valaki aki azzal foglalkozik hogy vállalkozóknak, cégeknek segít?


2017. jan. 23. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy benne, magyarul semmi közöd hozzá.
2017. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Vegyetek fel egy ügyvezetőt aki intézi a cég ügyeit. Ha ért hozzá kitermeli a saját fizetését meg nektek a hasznot. Csak arra kell figyelni, hogy ne lopjon (túl sokat).
2017. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xswerdy ***** válasza:

kérdés, hogy hány alkalmazottal működött eddig a cég. Marad-e valaki. Vagy olyannyira családi, hogy csak a család dolgozna, és eddig is csak egy család dolgozott (akik most távoznak)? Ez esetben egy hosszabb közös üzemeltetést kellene beiktatni, batanítást.


Persze olyan tanácsadók vannak, akik kisvállalkozásoknak adnak marketing, meg ilyen-olyan tanácsot, de űk az adott cég edfdigi napi ügymenetét nem ismerik, és azt nem fogják kitalálni, kidolgozni.

2017. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!