Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találhatnék ilyen munkát?

Hol találhatnék ilyen munkát?

Figyelt kérdés
18 éves leszek a hónapban és úgy gondolom ideje lenne munkát keresnem. Infó szakon vagyok a suliban, így azzal szeretnék foglalkozni. Én HTML webprogramozásból valami olyan munkát szeretnék keresni, ahol szinte az alap dolgokkal tudnék foglalkozni, tehát semmi komoly weboldalt.

2016. okt. 16. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
a nap vicce
2016. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert?
2016. okt. 16. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyen html webprogramozó segédmunkás munkakör amit te elképzelsz nem létezik.
2016. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és mégis mit akarsz "programozni" html-ben?
2016. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de pl webdesign-olás nem lenne jó? Hogy a dizájnját tervezed meg?
2016. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az is jó lenne.

bocs hogy nem születtem profi programozónak...

2016. okt. 16. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem születik profinak, de neked a kérdés alapján kb halvány fingod alig van hozzá.
2016. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem azért, de honnan tudod, hogy alig értek hozzá?

Azért eléggé értek hozzá, hogy egy normál weboldalt megcsináljak, de ahhoz hogy pl egy bonyolult webáruházat, ahhoz már nem.

2016. okt. 16. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:

HTML Nem programozási nyelv, hanem simán csak leíró nyelv.

De ha megy jól a html meg a css, próbálkozz wordpress sablonok készítésével, és töltögesd fel bizonyos oldalakra, ahonnan más bizonyos emberek, ha a te általad létrehozott sablon kell nekik, pénzért letöltik. :)

2016. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!