Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fűnyírást szeretnék vállalni...

Fűnyírást szeretnék vállalni itt a faluba. (kisvárosba).16éves vagyok. Mik kellenének hozzá? Ha apa csinál egy céget dolgozhatok ott mint alkalmazott vagy valami?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 16:15
 1/1 anonim válasza:
szerintem egy fűnyiró biztos kelleni fog, am ijenhez nem nagyon szoktak papírokat kérni:) ha apád csinál céget, akk az többe fog kerülni, mint amennyit keresel, és akkor még adóznod is kell, meg nem tom fizetés is akkor hogy van, ezt legecerűbb sztem ugy h odamész, azt ha végeztél odaadják a pénzt, nem kell semmi céges nyavaja:) bár lehet rosszul tudom, de nekem ez a véleményem
2010. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!