Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Cég alapítás? . Ittvagyok 18....

Unkn0wnBoss kérdése:

Cég alapítás? . Ittvagyok 18. éves és semmit sem tudok a dolgokról csak amennyit az iskolában felületesen megtanítottak

Figyelt kérdés

lehet hogy úgy gondoljátok 18.évesen engem ez ne érdekeljen. De érdekel.. szóval..

hogyan? miből? kiknek? pl. nemtudom mire szakosodott vállalkozás..még kérdezni se tudok ebben a témában annyira megkavar



2016. szept. 5. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

hogyan


ügyvéddel


miből


pénzből, minimum 3 milla


kinek


magánszemélynek

2016. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szóval egy emberek autóját javitó cég úgy halad előre hogy minél több a munkájuk. na de hogyan találják meg a szervizt. google ---> autószerviz--> kapásból kidob 3nagyon neves legjobbakat. gondolom nemlapoznak el a 8.-dik oldalra a most nyilt szerviz miatt..
2016. szept. 5. 21:37
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy mégis ? mert olcsobb pl?
2016. szept. 5. 21:37
 4/7 A kérdező kommentje:
de senki nemhallott róla soha..
2016. szept. 5. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamit írjál már magadról. Tanulsz még? Végzettség? Szakma?
2016. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18 évesen, úgy, hogy fogalmad sincs az életről mégis mibe akarsz belefogni? Komolyan, hogy jut eszedbe...


A googles hirdetés meg úgy működik, hogy aki többet fizet az kerül előrébb a keresési listán adswordsben.

2016. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Autófényező Szakmám van. abban is dolgozom fél éve. abban is szeretnék. mert szeretem is.
2016. szept. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!