Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik az üzlethelyiség kiválaszt...

Mik az üzlethelyiség kiválasztásának legfőbb kritériumai? Azaz, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy élelmiszerboltot nyitni. Több kiadó üzletet is megnéztem. Mire figyeljek oda? Mik a pro és kontra a kiválasztásnál?

Egyenlőre ilyenek járnak a fejemben, hogy mennyien laknak a környéken, milyen az összetételük, milyen az anyagi helyzetük, mennyire jól megközelíthető, bkv a közelben. Nem feltétlenül a gyalogos forgalmat fognám meg, hanem jó marketinggel azt szeretném, ha célirányosan hozzám jönnének. Sajnos nem marketinget végeztem, most jól jönne efféle tudás.


2010. ápr. 13. 20:55
 1/2 anonim válasza:
sajnos nem tudok bíztatót írni.az én tapasztalatom az,hogy nem számít milyen emberek laknak a környéken.a gyalogos forgalom az,amitől függ az üzlet forgalma.nálunk így volt.budán nyitottunk 2 éve.novemberben zártunk be:(
2010. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint különböző feltételeknek kell megfelelnie egy üzlethelyiségnek. Élelmiszerboltnál meg pláne. Szerintem figyelj oda h van-e elkülönített rész, amit tudsz raktárnak használni, van-e wc, mosdó vagy hogy egyáltalán megoldható-e ezeknek a kialakítása. Ha tervezel húsrészleget, akkor a felvágottaknak a tárolásához van-e elég hely a hűtőnek. Szerintem ezekre célszerű odafigyelni, már csak azért is, mert így pénzt spórolsz meg az átalakításokkal. Meg ugye ott spórolj ahol tudsz, mert nem két fillér beindítani egy vállalkozást. És ha nem a gyalogos forgalmat akarod megfogni, akkor reklámozd magad minél több helyen, hirdetőkben, szórólapokkal h megnyitottál, terjeszd az ismerőseid között is és ha kell, akkor csináltass cégtáblát vagy az ajtó felé jó nagy betűkkel fesd fel, hogy ott egy élelmiszerbolt van.
2010. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!