Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire nehéz ma nightclubot...

Mennyire nehéz ma nightclubot nyitni és üzemeltetni?

Figyelt kérdés
Az gondolom alap, hogy rengeteg pénz kell hozzá, de e mellet milyen engedélyekre van még szükség? Mennyire igaz az, hogy az éjszakai szórakozóhelyek nagy része alvilági kapcsolatokkal rendelkezik, pénzmosás stb? Amúgy meg mennyire lehet ezt "mellékállásban" végezni? Mert én jelenleg egyetemre járok, úgyhogy teljesen elméleti a kérdés, hogy egy főállás mellet, olyan hobbiszinten lehet e egy ilyen vállalkozásba fogni?
2016. ápr. 24. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mert én jelenleg egyetemre járok, úgyhogy teljesen elméleti a kérdés, hogy egy főállás mellet, olyan hobbiszinten lehet e egy ilyen vállalkozásba fogni?"


Bocs, de kissé zavaros a kérdésed: egyetemre jársz vagy főállás mellett akarod üzemeltetni?

Amúgy az a sok milliód már megvan, ami kell hozzá?

Felejtsd el az egészet. Nem Te vagy, aki bordélyházat akart nyitni nemrég? :-)


Ha nem, akkor olvasgasd ezt, kb. ugyanaz a menete:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..

2016. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Helyet tudsz bérelni,k urva is van rengeteg, nézz szét a facen...
2016. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincsen se sok millióm és főállásom se :D Ha majd egyetem után lesz főállásom, akkor amellet lehet e ezt csinálni, úgy értettem.
2016. ápr. 24. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!