Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Régi álmom egy interenetes...

Régi álmom egy interenetes vállalkozás létrehozása. Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Webfejlesztő vagyok immáron 4 éve. Rengeteg szolgáltatást fejlesztettem már, Facebook alkalmazás (300 ezer like), mobilos alkalmazások, logisztika (évi 3 millió dolláros forgalom), netes szolgáltatások, pénzügyi szolgáltatások stb. Mivel fejlesztő vagyok, legtöbbször belelátok a pénzügyi adatokba. Látom milyen pénzek jönnek be egyes alkalmazásokon ami eléggé inspiráló számomra. Szeretnék én is valami saját dolgot létrehozni. Valamit amiből akár passzív jövedelem is jönne. 4 év alatt rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem, elvégeztem az egyetemet gazdasági irányban is. Saját ötleteimmel vagy az a baj hogy már hatalmas a konkurencia, vagy pedig nem tudom az emberekhez eljuttatni az ötletet, nem vagyok jó marketingből.

Az mindig is rejtélyes számomra hogy ezek a cégek hogy indultak, milyen erőforrásokkal stb. Én csak egy fejlesztő vagyok, ebben viszont remek. Szeretnék azonban vállalkozói szintre lépni. Hogyan tudnék fejlődni ?



2016. ápr. 23. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tanulj egy kis marketinget, hozz létre olyat, aminél ügyetlenebb a konkurencia nálad avagy ideális esetben nincs.
2016. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csinálj érdekes mobilalkalmazásokat
2016. ápr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem ötletem lenne.
2016. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!