Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti mit árulnátok az interneten?

Ti mit árulnátok az interneten?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam arra, hogy neten kezdek el árulni termékeket. A tőke és a jogi háttér (adózás stb) mind megvan, viszont nem tudom, hogy mik a kelendő árucikkek. Szerintetek mibe érdemes fektetni?

2016. febr. 29. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Vateran a replica cipőt árulok keresnek szerintem egész szép summat, tegyük fel vannak az airmaxek pl, meg a replicat is 10-15 ezerért adják, az ő számlájára megy a pénz, és megrendeli neked Kínából free shippingel kb 4-5 ezerért, na most ha elad rossz esetben 10 cipőt, simán van 100 ezer forintja havonta, és nem sok meló van vele, ez csal egy példa volt,en ezt figyeltem meg.
2016. febr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amihez értesz. A befektetett összeget közelítsd a 0-hoz és a bruttó fedezeted lehetőleg legyen 20-30%os. Tudom h ez közel lehetetlen, de a várakozási idő ingyen van. :) Legyen nagyon gyors a forgási sebesség és a készletek is kicsik legyenek.

Árulni nyilván valamilyen tartós fogyasztási cikket lenne érdemes (nincs más ötletem), de ha lehet ne a gyakorikerdeseken várjál erre pontos választ. :D

2016. febr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Replica, replika, jaj de szép eufemizmus a hamisítványra.
2016. febr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Replica = eredeti másolata, kópia, mása valaminek, másodlat, hasonmás.


Azaz márkás termékek másolata, hamisítvány, aminek a forgalmazása törvénytelen.

Szóval azért nem kellene törvénytelen dolgokra buzdítani valakit - még akkor sem, ha valóban sokan csinálják a Vaterán cipővel, órával, stb.

2016. márc. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amire van fizetőképes keresleted, akkor mértékben, hogy el is tartja a vállalkozásod.


Árucikket miért mondani bárki is, aki amit értékesít? konkurenciát magának nem fog teremteni senki önként.


Előbb mindig a fizetőképes piaci keresleted, majd a konkurencia elemzésed legyen meg, utána a vállalkozás. Az, hogy neked ki a célközönséged és mire van igényük, neked kell tudnod.

2016. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!