Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Csorna belvárosában megérné...

Csorna belvárosában megérné éttermet nyitni?

Figyelt kérdés
Pizzát, kézműves hamburgert és egyszerűen elkészíthető ételeket kínálnék jó áron. Nem vagyok csornai, ezért kérdezem.

2016. febr. 26. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ne Haragudj, de ha én most azt mondom, hogy meg, akkor Te megnyitod a vállalkozásodat Csornán?


Ha valaki vállalkozni akar, akkor az a LEGKEVESEBB, hogy elmegy és felméri a terepet, megnézi, van-e másik a 5 pizzás vagy hamburgeres a környéken, mekkora a forgalom, milyenek a bérleti díjak, van-e fizetőképes kereslet, stb.

2016. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-2 csornai lenne itt, azok biztosan tudnák, hogy pl. van 2 pizzéria ami jól megy vagy azt , hogy 5 van és mind döglődik vagy a csornaiak abszolút nem járnak ilyen helyekre stb. Kb. ennyi előzetes infót vártam , de úgy tűnik túlzottak voltak az elvárásaim.
2016. febr. 27. 07:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Jánossomorjai vagyok, de elég sokat járok Csornára.

A főutcán van egy két hamburgeres, Hot Dog-os, amik még valahogy csak mennek.

Pizzázó is van egy pár ahonnan lehet rendelni mindenféle kaját.

Így nem tudom mennyire menne még egy.

Bár ha tényleg igényesre meglenne csinálva, jó árakkal, minőségi kajákkal, szerintem menne. Eleinte biztos,hogy sokan betérnének és ha meglennének vele elégedve sokan odaszoknának. A középiskolákból a tanulók elég sokat és sokan járnak a barna papába.Valami ahhoz hasonlót csinálnál csak még jobbat nem hiszem hogy problémák lennének.

2016. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Csornai vagyik és mivel közel a határ a város fele Ausztriába jár dolgozni,ezért sokan nem tudnak főzni, ezért sokan rendelnek kaját vagy járnak étterembe. Mivel a menzás kaja ehetetlen, a diákok is sűrűn jánrnak étterembe. Ha meccs van, akkor is tele van minden. Szombaton 2-3óra alatt jön meg a pizza. Ha árulnál lángost azt is vennék, mert a strandon mindenki csak azt eszi
2016. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!