Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy "egymillió dolláros"...

Van egy "egymillió dolláros" ötletem hogy valósíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Egy weboldal és hozzá való telefonos applikációról lenne szó az ötletet nem szeretném kifejteni. Ezekből kiindulva mit tudnátok tanácsolni hol kezdjem és hogy mennyi pénzel (a holnap elkészítésére, reklámokra, cégalapítás, stb)?

2015. okt. 27. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Először ismerkedj meg a magyar nyelv rejtelmeivel.
2015. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz megosztanod valakivel. Képzeld, felteszed rá az egész életedet és kiderül, hogy baromság. Na az lenne a szar.
2015. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ird le nyugodtan hogy mire gondolsz, ha valakinek van penze az nem itt keres befektetesi otleteket! Tobb szem tobbet lat alapon viszont nem art ha megkerdezel par embert hogy mi a velemenyuk rola mielott elkezdesz ra idot es penzt aldozni. Lehet tenyleg hogy baromsag, meg az is hogy mar van ilyen. Az hogy a csaladtagjaidnak, ismeroseidnek elmeselted mar es ok azt mondtak hogy tok jo otlet az nem jelent semmit, elfogultak veled szemben, a brutalis igazsagot idegenektol kapod meg:)


De hogy a kerdesedre is valaszoljak, rengeteg konnyen hasznalhato weboldal-keszito van, en a Weebly-t javaslom, sima drag and drop rendszer, egy altalanos iskolas is tudja hasznalni. Kodolast megtanulni egy picit bonyolultabb, de ez a "tanfolyam" nem rossz kezdes: [link]

2015. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, senki nem fogja ellopni, ha véletlenül leírod ide.

99% esély van rá, hogy baromság, vagy nem lehet belőle pénzt csinálni. Ha mégsem, akkor sem a te ötletedet fogom ellopni, van az asztalomon 3-4 projekt, amit még el sem kezdtem. Egyébként egy ötlet ezen a piacon nem ér semmit, a kivitelezés, időzítés és a célközönség megtalálása számít.

2015. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze, millió dolláros ötlet!


Ez nem így meg. Megvalósítod és vagy millió dolláros lesz vagy nem. Fészbűk se úgy indult, hogy az millió dolláros ötlet.


Amúgy meg, keresel egy programozót aki meg tudja írni neked az appot és elkészíteni a weboldalt.


Pénz mennyi?


Oldaltól és apptól, ezeknek a bonyolultságától függ!


reklámok, kb 5x annyi mint a programozás ára.


cégalapítás, amíg nincs bevételed, addig mi a fenének?

2015. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor tudnánk részletesen elmondani ha megírnád hogy mi az egymillás ötleted.
2015. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy millió dollárba kerül megvalósítani vagy annyit hoz?
2015. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1. Valaszolo: koszonom,hogy felvilagositottal nagyon ugyes vagy :) az ilyen emberekbol lesz majd valaki mint te na most menj es keresgelj meg tobb hibat mashol :)

4. Valaszolo: koszonom de az ilyesfajta velemenyekre nem vagyok kivancsi de ha szeretned kulon a neked fajtaknak kiirok egy kerdest hogy ki tudd elni a "felesleges irni mert ugyse erdekel senkit a szanalmas eletem" hajlamaidat :)

A tibbiwknek akik normalisan tudtak valaszolni nekik nagyon koszonom szepen a faradtsagot hogy nem retardaltak mint az emberek nagyja termeszetesen mar tobb isnerosommel is megosztottsm az otletet es misneki aztmondt hogy nagyon tetszik nekik de ide nem irnam le attol meg

2015. okt. 27. 21:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne is írd le, de azt áruld el, hogy pontosan milyen választ vársz?


Olyan apróságokat nem ártana tisztázni, hogy a terved megvalósításához van-e szaktudásod, vagy mindent más csinál, te pedig fizetsz? Ha ez utóbbi, mennyi pénzed van? Ha semennyi, kinek mondod el, akiben megbízol és pénzt ad az ötletedhez? Szerintem gyakorin nagyon rossz helyen keresgélsz.

2015. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"4. Valaszolo: koszonom de az ilyesfajta velemenyekre nem vagyok kivancsi de ha szeretned kulon a neked fajtaknak kiirok egy kerdest hogy ki tudd elni a "felesleges irni mert ugyse erdekel senkit a szanalmas eletem" hajlamaidat :) "


Véleményt nem írtam, de ha ilyen jól megy a másik sértegetése anélkül, hogy elolvasnád és értelmeznéd, amit írt, akkor sok sikert a cégalapításhoz.


Hiába lenne komoly ötleted, üzleti terved és egy működő prototípusod, haza fog küldeni a VC, ha ilyen előadásmódban prezentálod.


Próbáld meg egy kicsit visszafogni az indulataidat és odafigyelni arra, amit leírsz vagy kiejtesz a szádon. Nem azért, mert megkérlek rá, hanem azért, mert különben nem jutsz semeddig.

2015. okt. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!