Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy építkezési vállalkozó...

Egy építkezési vállalkozó válaszolna nekem pár kérdésre?

Figyelt kérdés
Hogy kezdted és mennyi tőkével?mennyire profitáló tudom,hogy függ sok mindentől de csak úgy átlagba megéri e?érdemes e hitelből neki kezdeni?mennyi a minimum amit bele érdemes fektetni? és pár saját tapasztalatot amiről csak gondoljátok írhattok a témával kapcsolatban :)

2015. okt. 23. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mûszaki szakközép iskola után elkezdtem az építôiparban alkalmazottként dolgozni. Elvégeztem egy fôiskolát építômèrnöki szakon. Jogosultságokat szereztem (fmv, müszaki ellenôr) közben meglett a saját cég is. Párhuzamosan ment a kettô. Nagyjából így.

Ha nem értesz hozzá, neki se fogj.

A legfontosabb talán az, hogy kapcsolatokkal rendelkezz. Munkaszerzés (vállalás) szempontjából ès azért is, mert mindent nem tudsz te magad elvégezni, szükséged lesz al (társ) vállalkozókra.

Ezt egyik napról csak pênzzel nem lehet elérni, felèpíteni.

2015. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ezt egyik napról csak pênzzel nem lehet elérni, felèpíteni."


De lehet, ha megveszel egy működő építőipari céget alkalmazottastul, irodástul.


Bár ilyenért mélyen a zsebedbe kell nyúlni.

2015. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez igaz.

De azt vetted és nem te építetted fel, ráadásul nem is olcsó.

Plusz közel sem biztos, hogy veled is menni fog.

2015. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha te magad is értesz hozzá,elméletben és gaykorlatban is,van igényed a tökéletesre,és nem jóvanazúgy ezeknek.

Meg ha nem gond a heti 7 nap,napi 15 óra munka

2016. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!