Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell egy webturkáló-webshop...

Mi kell egy webturkáló-webshop üzemeltetéséhez?

Figyelt kérdés

Kérlek segitsetek nekem abba mi kell egy Webturkáló-Webshop üzemeltetéséhez? Kellenek hozzá külön engedélyek, vagy egyébb? Hazsnált ruhákkal foglalkoznék!

Ami fontos külföldi állampolgár vagyok!

Ez nem tudom mennyire befolyásolja a dolgot!


Esetleg tudnátok ajánlani egy webet

ahol ezt létre is hozhatóm?


Előre is köszönök szépen minden értelmes választ!!!

Köszönettel Réka!


2010. márc. 10. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

webet? a web maga az internet.


ingyen webshop click & play félékből van pár, de azok olyanok is.

fizetni kell érte ha jobbat akarsz. lehet így bérelni, pl az unas féle "unas plaza" ilyen. de nem lesz egyedi a shop.


hogy mi kell, azt pontosan nem tudom, viszont tudok ajánlani egy oldalt, ahol szakmai választ kaphatsz ilyen engedélyekkel kapcsolatos kérdésre is, sztem kérdezd meg, ártani nem árthat.



[link]



amúgy nem mind1, hogy külföldi vagy csak simán, vagy külföldön is élsz? mert pl külföldön valszeg mások a jogszabályok mint itthon, ha ott akarsz tevékenykedni.


azt viszont tutira tudom, hogy el kell tudnod számolni minden áruval, hogy honnan származik, számlával, stb, ha minden igaz. bár nem vagyok otthon a témában, kérdezd meg ezt is. amit adtam oldal linket, ott írj le mindent ami fontos lehet.

2010. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Nem itt élek Magyarországon :)

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet:)

további kellemes szép napot!

2010. márc. 11. 08:42
 3/3 anonim válasza:

üdv


Engedélyekhez nem értek, nem vagyok jogász, inkább a meglétesíthéshez tudok segítneni... Amúgy ugy hallottam kell, nem rég vezettek be ilyen rendeletet.


Webshopt könnyne létre lehet hozni...


van egy lehetőség: [link]


Vagy letölthetsz tartalomkezelő szoftvereket is, ebben az esetben fel kell telepiteni a tartalomkezelő szoftvert ez pár perc és letölteni hozzá webshop kiegészítőt.


nem bonyolult egy cucc


persze lehet alapkoktól is felépíteni, saját kód írással, de ahhaz hatalmas programozó szükséges kellehet, és beletelhet hosszú hónapokba...


az előző két lehetőség pedig alaptudással pár nap és ki is van alakítva

2010. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!