Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék nyitni egy női cipő...

Szeretnék nyitni egy női cipő boltot. Honnan tudnék nagy mennyiségben jó áron beszerezni cipőket?

Figyelt kérdés
Amiket eddig találtam neten nagykereskedőket azok elég drágák és nem tetszettek. Pl. Leonardo vagy Deichmann bolthoz hasonlót, szeretnék. De nem találtam még sehol sem olyan márkákat nagykereskedelemben, mint amiket ez a 2 bolt forgalmaz. Esetleg egy másik megoldás is érdekelne, hogy Franchise rendszerben tudnék hozzájuk csatlakozni, ha igen hogyan?
2010. márc. 8. 11:41
 1/8 anonim válasza:
Hol szeretnéd megnyitni?
2010. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van egy javaslatom, próbálj azokra az emberekre támaszkodni, akiket a nagy üzletláncok nehezen tudnak kiszolgálni vagy a lábméret vagy a speciális igények miatt, hogy ilyen emberek is csinos cipőt hordhassanak, és a cipő, amit felvesznek, ne legyen (kis lábméret esetén) gyerekes, (nagy láb esetén) ormótlan, (beteg láb esetén) csúnya és különleges alkalmakhoz nem illő.

Nekem pl. kicsi a lábam, és alig találok cipőt, anyukámnak beteg a lába, és nem talál olyan cipőt, ami kényelmes és egy színházba vagy iskolai ünnepélyre (ő tanítónő) is csinos.

2010. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Hol szeretnéd megnyitni?"

Szerintem elég jó helyet választottam(találtam)a lényeg hogy 1 kisváros központi helyén lenne. Sokat gondolkodtam(tunk) a családdal hogy mibe is kellene fektetni és ez egy elég hosszú döntés vége hogy, talán a Női Cipő bolt lenne a megfelelő vállalkozás.Már csak egy jó nagykereskedőt szeretnék találni.

2010. márc. 8. 13:00
 4/8 anonim válasza:
Akkor úgy kérdezem, hogy melyik megyében?
2010. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Akkor úgy kérdezem, hogy melyik megyében?"

Heves

2010. márc. 9. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az idióta aki mindig visszakérdez?

Egerben esélyed sincs rá van éppen elég cipőbolt, meg a környéken is. Ott sincs elég vásárló.

2010. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Külföldi weboldalakon nézz körül.

Ajánlom ezt :

www.alibaba.com

2010. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan miért akarsz cipőboltot nyitni? Szerintem nem lesz sikeres a boltod, ha itt kérdezed meg, hogy hol szerezd be a cipőket. Akkor leszel versenyképes, ha értesz ahhoz amit csinálsz, és vannak kapcsolataid. Lehet hogy valami másba kéne fognod inkább.
2010. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!