Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy magánbölcsőde beindításhoz...

Egy magánbölcsőde beindításhoz mi szükséges?

Figyelt kérdés

Az lenne első sorban a kérdésem, hogy kell-e ehhez a vállalkozás beindítójának valamiféle bölcsődei vagy óvónői képesítésének lenni? Vagy úgymond "bárki" beindíthatja?

Egyéb szükséges iratok?


A további segítő információkat nagyon megköszönöm a vállalkozással kapcsolatban!



2015. aug. 3. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Természetesen kell végzettség, hisz pl. baleset történhet, amikor az óvónőnek elsősegélyt kell nyújtania, ezt egy gyors- és gépíró nem feltétlenül tudja megcsinálni.

Kellenek engedélyek az önkormányzattól/államtól, az ÁNTSZ-től, környezettanulmány, stb.

Ha bemész az önkormányzathoz (talán szociális osztály, de ez nem biztos) ügyfélfogadási időben, többet tudnak moondani.

2015. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszod!

Még mondhatni eléggé fiatal vagyok,de már a gondolataimban van ennek az álomnak a megvalósítása.

Egyelőre teljesen más vonalon tanulok (gazdasági ágazat). De szeretnék jövőre egy gyermeknevelő tanfolyamot elvégezni,mert én is úgy gondoltam,hogy biztosan kell valami képesítés hozzá. Csak továbbra is kérdéses,hogy vajon ez elég-e vagy diploma kell.

Esetleg ehhez tudsz valami okossággal szolgálni? Köszönöm!

2015. aug. 3. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked, mint cég tulajdonosnak nem kell. De egy alkalmazottnak (aki a bölcsiben van minden műszakban) kell, hogy legyen.
2015. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magánbölcsi családi napközi kategória. CSANA honlapján van fent sok minden, illetve az általuk előírt képzést kell elvégezned. Nekem kisgyermeknevelő BA-m van, és el kellett ugyanúgy végezni, mert nem megfelelő.
2015. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pénzt el ne felejtsd. Az is kell hozzá...
2015. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) Köszi Utolsó!

Természetesen, azzal számoltam először. Anélkül ma már semmi se működik...

2015. aug. 4. 09:22
 7/7 anonim válasza:
Szis tudom hogy ez már régi de megkérdezhetem kedves kérdező , hogy végül sikerült e az álmodat beteljesíteni ? ☺ én is ebbe a helyzetbe vagyok , hogy szeretnék egy bölcsit nyitni de nem tudom , hogy mik kellenek pontosan hozzá mennyi saját pénz vagy támogatást lehet e rá kérni vagy pályázatott illetve a szakma is fontos gondolom hozzá ☺
2020. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!