Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A tőzsde bórkerek miért nem...

A tőzsde bórkerek miért nem szeretik, ha kiveszek pénzt a bróker számláról?

Figyelt kérdés

3 hónapja befektettem egy millió forintot, és most 4 lett belőle, de még mindig nem akarja, hogy kivegyem, mert mindig több profittal kecsektet.

Eddig mindig bejött amit mondott, de nem lehetséges, hogy van itt valami simliség?

Egyáltalán neki miért jó, ha nekem ingyen ad tippeket, amivel milliókat nyerek?



2015. aug. 1. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Pontosan mikor és miért is fizetsz egy brókercégnek?

Azért és akkor, amikor tranzakciókat hajtasz végre. A brókernek az az érdeke, hogy rábeszéljen minél több ügylet végrehajtására, mivel ezzel keres pénzt. Nem muszáj belemenned, ha ragaszkodsz hozzá, kiveheted a pénzed.

2015. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérlek pontosíts a kérdésen. Csináltál valamit vagy csak betettél 1 milliót és most azt mondja hogy 4 millió van belőle?
2015. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én regisztráltam be, és én kötöttem az üzleteket.

Ő csak a tippeket adja.

Szóval a pénzt én kockáztattam, csak ő adott tanácsot.

Remélem nem olyan lehúzos cég ez az "optionfair" mint a questor, és társai.

Csak ettől tartok.

2015. aug. 1. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy emberek miért hisznek egy noname cégben... Az én brókerem még sosem beszélt még le, amikor pénzt vettem ki. Eladási és vételi megbízásért jutalékokat vonnak, minél több kötésed van, annál jobb a cégnek. Milliókat betenni egy nevenincs brókercégbe, szerencsés leszel, ha visszakapod a pénzed.
2015. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos, van egy ötletem :-)

Ha 3 hónap alatt az 1 millióból 4 millió lett, akkor igazán megjutalmazhatnád a brókert mondjuk 10 százalékkal, azaz 300 ezer ft-al, mert akkor Ő igen-igen jól dolgozott :-) ezután szépen kiveszel 2,7 milliót, s hogy a bróker is "jól járjon" (azért idézőjel, mert egyszer már jól járt Veled), a maradék 1 milliót pedig hagyd bent tovább, hadd "játszatok" még :-)


Ha ezek után is nemet mond a bróker, akkor viszont nagyon nagy baj van és jó eséllyel sosem fogod viszont látni a pénzed... :-(

2015. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azért beszélt le, mert még le kellett kereskedni a bónuszt, hogy azt is ki tudjam venni, de most már lekereskedtem, és kérem is a kifizetési kérelmet, szóval nem lehúzni akar.
2015. aug. 2. 15:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Sugár Andrást ismeri valaki?
2015. okt. 30. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert? Mégiscsak lehúzott? Vagy ki tudtad venni a pénzed?
2015. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!