Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire nehez elkezdeni egy...

Mennyire nehez elkezdeni egy vallalkozast?

Figyelt kérdés

mennyire nehez elkezdeni egy vallalkozast, KFT-t ha ezelott semmi tapasztalatunk nics az ilyesfele dolgokrol.

Igazgatni a dolgokat stb. Tudom a konyvelo nagyreszet megcsinalja ha joltudom de azert a tulajdonosnak is vannak dolgai.


2015. júl. 31. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A könyvelő a könyvelésen túl mást nem szokott csinálni (nem leszólva az ő munkájukat, brutális szakma folyamatos tanulással). De mondjuk abban tud segíteni, hogy megmondja, 1.000 Ft nyereségből neked mennyi marad, ha kifizeted magadnak bérként.


A tulajdonos dolga az, hogy dolgozzon, mondjuk egy autószerelő vállalkozásnál szerelje az autót, egy fodrásznál ő a fodrász, stb. Csak jóóó sokára, ha kinőtte magát a cég, lehet az első alkalmazottat felvenni.


Ha még soha nem kezdtél vállalkozásba, akkor először írd össze, miből lesz bevételed, honnan lesznek ügyfeleid/vevőid. Hány vevőd lesz, átlagosan mennyit fognak nálad költeni, stb.


A költségeket pedig próbáld meg minél jobban visszafogni, mert nagyon el lehet galoppozni magát az embernek.

2015. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat kisebb bufere gondoltam, nem lakokocsis hanem rendes epuletben. Ahol 10-15 fele etel-bol valogathat a vasarlo, helyben fogyasztas vagy elvitelre. A szomszed varosban jartam tobbszor egy ilyen helyen es nagyon jol megy azert gondoltam tlaan megerne belevagni. csak helyet berelni vagy megvenni nemtudom kijonnee kb 14 millio forintbol.
2015. júl. 31. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Bérlet, rezsi, üzlet berendezése, engedélyek beszerzése. Ezeket a költségeket írd először össze.
2015. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Picit súgok: üzleti terv. Na jó, még egy picit: piackutatás.

Többet nem segítek, mert akkor már inkább megcsinálom magamnak, ha belefogok...

2015. aug. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!