Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 21-éves nappali tagozatos...

21-éves nappali tagozatos tanuló vagyok. Okj-s képzésen tanulok jelenleg. TÖBBI LENT!?

Figyelt kérdés

A legmagasabb végzettségem : érettségi

Ha szeretném megnyitni az Egyéni Vállalkozásom és én csak olyanra vállalkoznék, mint kertészet, takarítás, festés

akkor mikor a tevékenységi kört meg kell jelölnöm kell bármelyik közül is végzettséggel rendelkeznem? Hiszen ezek nem papír köteles szakmák tudomásom szerint, ettől független megnyithatom a vállalkozásom ? Illetve ha én alanyi áfamentes céget szeretnék és esetleg nincs munka milyen feltételekkel szüneteltethetem a vállalkozást hogy a járulékot ne kelljen fizetnem ha nincs munka. és ami még érdekelne hogy mindenhol szinte utánna néztem de a nappali tagozatos vállalkozás milyen költségekkel jár mert mindenhol mást találok?



2015. júl. 25. 19:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!