Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a gondotok a maszek boltokkal?

Mi a gondotok a maszek boltokkal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Drágák.
2010. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen bolt. Pl. hentessel,zöldségessel,pékkel nekem semmi bajom sincs. Inkább fizetek picivel többet,de legalább minőségi árut kapok. De butikokba nem szívesen megyek be,nem mindenhol nézik jó szemmel a cicababa eladók,ha valaki nem XS-es méretet keres. Más maszek nem jut most eszembe.
2010. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyik élelmiszerbolt sokkal drágább,és sokszor romlott árút sóznak a vevőkre,rosszul adnak vissza stb.

A távolabb levő bolt pedig nagyon jó,és bármit meghoznak,ha kérem.

2010. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Vettem én már butikban olcsóbban ruhát, mint nagyáruházban, és jobban találtam olyan méretet magamra, amit nem kell átszabni (alacsony vagyok, így a nadrágszárakkal szinte mindig utómunkáim vannak).
2010. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Errefelé csak a fodrászokkal van gond, legalábbis anyukámnak, mert én nem járok fodrászhoz, de a környéken nem vágnak túl jól és drágák is, a festést már nem is bízza a fodrászra, magának festi a haját.
2010. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Magyar boltban vásárolj,magyar embertől,lehetőleg magyar árút.

Így nem kerül kia pénzed az országból és honfitársaidat gazdagítod.

Ezzel a hazádat.

2010. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsik, nem lehet elférni bennük még a kézi kosárral sem. Ha valamelyik cég új terméket hoz nekik, csak kicseszik vhová az újabb, 100. display-t, amit csak felborít az ember. Emellett drágák, amit keres az ember, az sosincs... Előszeretettel átvágnak, lejárt dolgokat hagynak a polcon stb...

Itt elsősorban a kis élelmiszerboltokra gondolok.

Ha tehetem, hiperbe megyek. És mielőtt ráolvastok a fejemre: próbálok magyar termékeket venni és környezettudatos is vagyok.

2010. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha lehet,kis boltokban vásárolok. Családiasabb,eddig mindent megkaptam,amit venni szerettem volna.
2010. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

semmi gondom nincs velük - többek között ezért sem, mert MINDEN bolt maszek :)

maszek: MAgán SZEKtor

2010. márc. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ha bajom van velük, akkor az nem általánosságban a maszekokkal... eleve ez a maszek szó... egészen más volt a rendszerváltás idején, és most.



most ha bajom van velük, akkor azért, ha koszos az üzlet, vagy ha belépek, mint vevő, süt róla az utálat, hogy mit zaklatom azzal., hogy venni akarok valamit.

2010. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!