Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját weboldallal nagyjából...

Saját weboldallal nagyjából mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Teszem fel van egy látogatott honlapom ami pl. angol szóval nem csak Magyarok használják kb. mennyi bevételt lehet szert tenni reklámokkal hasonlók.Egy olyan weboldalra gondolok ahol nem termékek,árucikkeket forgalmazok másét vagy sajátomat és nem saját szolgáltatás egyszóval a honlapon nincs semmilyen fizetős tartalom amiből profitom van.

2015. ápr. 3. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
megmondhatatlan. 0 tól több millió Ft-ig. Függ attól, hogy kik látogatják az oldalad. meg még vagy 1000 tényezőtől.
2015. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Nem sokat, hacsak nincs napi többmilliós látogatottságod.
2015. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
#2 nem kell napi több milliós látogatottság. napi 10e amcsi látogatóból már be lehet szedni jó pár millát forintban csak hirdetésmegjelenítéssel.
2015. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyne. Ha $30 a CPM-ed és senki sem használ adblockot. A valóságban ez átlagosan $2.80 és kb. 70%-os adblock használat. Az bruttó $8,4/hirdetés/10k látogató. Ha hozzáadjuk a potenciális kattintások értékét(CPC = $1) 0.5%-os CTR-rel(2013-as adat, azóta valószínűleg még kevesebb), az bruttó $58,4/10k látogató. $1752/hó. Millióktól messze van, még forintban is.
2015. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy látogatottságú oldalaknál nem érdemes AdSenseben gondolkodni, egyedi hirdetéshely kiadással jobban lehet kaszálni
2015. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban jársz, ha te magad ki tudod adni a felületet olyanoknak, akik a célközönségednek szeretnének hirdetni, mint az AdSensel.

Ezt a "Teszem fel van egy látogatott honlapom" állapotot viszont rohadt nehéz elérni.

2015. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: semennyit. Nekem is volt saját oldalam, nagyon magam látogatottsággal. Mikor elértem azt az összeget, amikor fizetniük kellett volna, kizártak valamilyen mondvacsinált okkal. Nem én voltam az egyetlen, aki így járt. Jobban jársz, ha te magad adod ki a saját felületeket.
2015. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!