Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a teendő szerintetek?...

Mi a teendő szerintetek? Esetleg valami okos ajánlat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kezdem azzal hogy Ukrajnában lakok. Édesanyámmal járunk hetente kétszer a Nyiregyházi piacra árulni. Ezen két alkalommal Hajnali kettőkor kelünk hogy odaérjünk reggel hatra a piacra. Nagyon szarul megy az üzlet :(, lassan már kenyérre sem telik :(. Én a Miskolci Egyetemre járok, de most passziv félévet kellett vállalnom mivel nincs annyi pénz sem, hogy eléljek (az első félévben is szükösen voltam), ráadásul édesapám alkoholista is :(. Régen nagyon jól ment az üzlet, de mint mondtam mostmár nagyon rosz.

Tudtok ajánlani valamit? valami bizniszt esetleg? (nyiregyházán vagy környékén).

Fehérneműt, művirágot (orgona, szekfű,stb), talpbetétet (sok db 80 ft), alsó(test) nadrágot, tanga bugyit, egyszerű bugyit, vesekötőt, melltartot, ilyesmit árulunk (jelenleg én árulok anyuval, mert apunak a lába elég roszul van, (1-2 hét mig felépül) )

lőre is köszönöm a válaszokat!

jah, még annyi hogy 10 000 forintos ösztöndijat kaptam havonta (első félévben)

18F

Utóirat: Kérlek segitsetek


2010. febr. 16. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg internetes aukciókon az eladást! Vatera, teszvesz, zsibvásár stb. Hátha jobban sikerül!
2010. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hozd át a 2 főre legálisan áthozható cigi mennyiséget és add el.
2010. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha hetente 2 x átmegyek a határon, átviszem a két cigit, akkor havonta keresek 1600 forintot. Ebből szerinted meg lehet élni :(
2010. febr. 18. 00:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudtam, hogy csak 1 doboz cigit lehet legálisan áthozni. Egy ismerősöm utazgatott ki be ukrajnából cigivel meg benzinnel, de persze az nem volt legális. (rendőr olvasók kedvéért: már elévült az ügy)
2010. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 cigit lehet, de hol tudom eladnI?? nem csak olyan könnyen megy, szóval csak olcson tudom eladni
2010. febr. 18. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj be az egyetemen a tanulmányi osztályra, mondd el, mi a helyzet, és kérdezd meg, van-e még valamilyen ösztöndíj lehetőség. Amikor én jártam, a határon túli magyaroknak elég magas szociális ösztöndíjakat adtak. Most is biztosan van ilyen lehetőség.
2010. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vagy próbáljatok meg esetleg mást árulni a piacon. Nadrág, felső...

Fehérneműt én sem piacról szoktam venni de bármi más ruhát nagyon sűrűn.

Sok sikert

2010. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!