Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valami, konyebben megoldhato,...

Valami, konyebben megoldhato, csaladi vallalkozasra peldak?

Figyelt kérdés
Ami peldaul hosszutavon is mukodne.
2010. febr. 3. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nulla vagy minimális kezdőtőkével, a családdal együtt dolgozva, jogdíjas rendszert létrehozva (=nem lesz nyugdíjgondod), egy rakás olyan kedvezménnyel, ami máshol Mo-on nincs (mobilflotta, utazás 50%-os áron), úgy, hogy gyakorlatilag a világ legkényelmesebb munkáját végzed és még termékeladással sem kell foglalkoznod, én kizárólag az FLP-t tudom javasolni.

Aki ügyes 6 hónap alatt felépít egy nagyon jó fizetést magának, aki kevésbé gyes, az 1-2 évig is csinálja, mire sokszázezret keres.

Na de melyik vállalkozás fialja a pénzt azonnal? A legtöbb 3-5 év alatt indul be és kezd hasznot hozni, plusz milliókat kell beletenni.

Itt nem lehet nagyot bukni, de nagyot lehet kaszálni.

Komolyan a legjobb, én nem csinálnám ki magam a hagyományos vállalkozási formával (csináltam, azért mondom).

2010. febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi az az FLP?
2010. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mindig keresd a lehetőségeket és próbálj valami hiánypótló szolgáltatást bevezetni. Gondolod át, hogy mire lenne szüksége a környezetedben élőknek és agyalj a megoldáson, amennyit csak tudsz.

Én mindig ezt csinálom és így sem sikerül:)

hátha neked fog

2010. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!